سرپل‌ذهاب در زمینه مقابله با کرونا موفق عمل کرده است

قصرشیرین- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: شهرستان سرپل ذهاب در حوزه بهداشت و درمان در بحران زلزله و همچنین مقابله با بیماری ویروسی کرونا بسیار موفق عمل کرده است.

دکتر ابراهیم شکیبا روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه رییس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب افزود: فرمانداری و سایر نهادها و دستگاه های اجرایی سرپل ذهاب با شبکه بهداشت و درمان این شهرستان تعامل و همکاری مناسبی داشته اند که امید است این تعامل و همکاری همچنان ادامه داشته باشد.

وی اظهار داشت: دکتر طهماسبی رییس سابق بهداشت و درمان سرپل ذهاب نیز تلاش ها و اقدامات ارزشمندی در بحث زلزله و همچنین مقابله با کووید ۱۹ داشتند و در این مدت در مواجه با این بحران ها با جان و دل تلاش کردند و از نظر فنی و شاخص ها نیز در مدیریت شبکه بهداشت و درمان  بسیار موفق عمل کرد.
فرماندار سرپل ذهاب نیز گفت: شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در مقابله با اپیدمی های مختلف از زمان زلزله تاکنون  بسیار موفق عملکرد کرد که ثابت کرد که چه توانایی و همیتی در سربازان عرصه سلامت شهرستان وجود دارد.

محبت جمالی نیا افزود : جهادگران عرصه سلامت شهرستان ایثارگرانه در مقابله با شیوع بیماری کرونا تلاش کردند و دراین راه توانستند بیماری را کنترل و از پیشرفت آن جلوگیری کند.

رییس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب نیز گفت: اخلاق مداری، تخصص علمی و احساس مسوولیت از ویژگی هایی است که یک مدیر موفق می تواند در انجام مسوولیت خود به بهترین نحو ممکن اقدام کند.

دکتر شهرام روشنی نژاد افزود: امید است با همراهی و همکاری فرماندار و دیگر مسوولان شهرستان در ارتقای حوزه سلامت و بهداشت شهرستان سرپل ذهاب اقدامات قابل توجهی صورت گیرد.

در پایان این مراسم از خدمات دکتر مازیار طهماسبی رییس سابق شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب تقدیر و با حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه دکتر شهرام روشنی نژاد به عنوان رییس  جدید شبکه بهداشت ودرمان سرپل ذهاب معرفی و منصوب شد.

سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =