۹ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۸
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84060262
۰ نفر

برچسب‌ها

چند خبر ورزشی از خوزستان

اهواز - ایرنا - چهار هندبالیست برجسته خوزستانی با صلاحدید کادر فنی به تیم ملی نوجوانان دعوت شدند.

به گزارش ایرنا پیمان انباز، مصطفی خوش نیت، امیررضا شجاعی و احسان بزرافکن چهار هندبالیست خوزستانی حاضر در اردوی تیم ‌ملی هندبال نوجوانان هستند.

اولین اردوی تیم ملی از روز سیزدهم مهرماه به مدت چهار روز در تهران برگزار می‌شود.

تیم‌ملی ایران خود را برای حضور در رقابت‌های آسیایی قزاقستان آماده می‌کند.

آغاز تمرینات تیم استقلال خوزستان 

علیمراد سالاری مدیر رسانه ای باشگاه استقلال خوزستان گفت: تمرینات تیم برای آمادگی بیشتر بازیکنان در لیگ از امروز چهارشنبه در اهواز آغاز می شود.

وی عنوان کرد: تاکنون بازیکنان خوبی جذب کردیم و شاکله اصلی تیم فصل گذشته را حفظ کردیم. امیدواریم در فصل پیش رو بازی هازی خوبی به نمایش بگذاریم و دل هواداران را شاد کنیم.

حضور ۲ تیم خوزستانی در لیگ برتر هندبال آقایان و بانوان کشور

احسان حاجی نجف مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان از حضور ۲ تیم خوزستانی در رقابت های لیگ برتر آقایان و بانوان کشور خبر داد.

وی با بیان اینکه خوزستان و به ویژه شهرستان بهبهان سرشار از استعدادهای درخشان در این رشته است گفت: هر ۲ نماینده استان فصل گذشته در رقابت های لیگ یک عملکرد بسبار خوبی داشتند و امیدواریم این عملکرد را در مسابقات لیگ برتر تکرار کنند.

حاجی نجف عنوان کرد: با حمایت های استاندار و اداره کل ورزش و جوانان مشکلات مالی این ۲ تیم برطرف شده و تمام قوا در مسابقات شرکت می کنند.

پیروزی تیم های آریوبرزن بهبهان و سینا صنعت ایذه در لیگ برتر کشتی

اسکندر عیسوند دبیر هیات کشتی خوزستان گفت: تیم های آریوبرزن و سینا صنعت روز چهارشنبه در دیدارهای مرحله چهارم لیگ برتر کشتی فرنگی کشور که در سالن شهید هادی برگزار شد برابر حریفانشان به برتری رسیدند.

وی افزود: تیم آریوبرزن بهبهان با نتیجه پنج بر پنج و با امتیاز مثبت ۲۳ به ۱۷ مقابل تیم هیأت کشتی سیرجان به پیروزی رسید و تیم سینا صنعت ایذه با نتیجه هشت بر ۲ مقابل رعد پدافند ارتش به برتری دست یافت.

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

آریوبرزن بهبهان ۵ (امتیاز مثبت ۲۳) برنده- هیأت کشتی سیرجان ۵ (امتیاز مثبت ۱۷)

۵۵ کیلوگرم: صادق مرادی، برنده – فرزاد محبی
۶۰ کیلوگرم: محراب قلی پور – امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده
۶۳  کیلوگرم: ابراهیم اسحاقی، برنده – عرفان فردی
۶۷ کیلوگرم: یاسین محمدنژاد – محمد اسپیدکار،برنده 
۷۲ کیلوگرم: عابد بابکان- محمدمهدی شهسواری، برنده
۷۷ کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت، برنده- امیرمحمد رضایی
۸۲ کیلوگرم: رضا عادلی نژاد – سید احسان موسوی،برنده 
۸۷ کیلوگرم: علیرضا مرادی – فردین سالاری، برنده
۹۷ کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده - محمد مدرسی
۱۳۰ کیلوگرم: سعید حسین پور، برنده – سید احسان اسماعیل پور

* سیناصنعت ایذه هشت - رعد پدافند ارتش ۲
۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده،- مهرگان جهانگیری 
۶۰ کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده - علیرضا کارگر 
۶۳ کیلوگرم: امید احمدی – آرمین محب ثابت، برنده
۶۷ کیلوگرم: شاهید بداغی، برنده- احسان فراهانی
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده – محمدرضا کاکه
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده- پرهام قنبری
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده – جمال اسماعیلی، برنده
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده – محمد رسولی
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده- حامد عبدولی
۱۳۰کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده - میلاد عبدولی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها