ماجدی: برای نوجوانان و جوانان اردوی بلند مدت نداریم

تهران- ایرنا- رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به شرایط ویژه به خاطر شیوع کرونا امکان برگزاری اردوهای بلند مدت را نداریم و تلاش می‌کنیم پروتکل‌های بهداشتی را به شکل دقیق و با همکاری کمیته پزشکی اجرا کنیم.

به گزارش ایرنا، «میرشاد ماجدی» روز چهارشنبه در خصوص وضعیت‌ اردوهای تیم‌های نوجوانان و جوانان فوتبال ایران، اظهار داشت: متاسفانه هنوز تاریخ دقیق برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا اعلام نشده اما با این وجود می‌دانیم AFC ملزم است در ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۲۱ نمایندگان قاره آسیا را در این رده‌های سنی برای حضور در مسابقات جام جهانی انتخاب و معرفی کند. بر همین اساس طبق خواسته سرمربیان ۲ تیم اردوهای آماده‌سازی در ماه مهر برگزار می‌شود.

وی در خصوص برنامه مورد نظر سرمربیان تیم های ملی فوتبال نوجوانان و جوانان، گفت: برنامه‌های مورد نظر سرمربیان هر ۲ تیم دریافت شده و در این خصوص جلسات بسیار خوبی داشته‌ایم. با توجه به شرایط ویژه حاصل از شیوع کرونا امکان برگزاری اردوهای بلند مدت را نداریم و تلاش می‌کنیم پروتکل‌های بهداشتی را به شکل دقیق و با همکاری کمیته پزشکی اجرا کنیم.

رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال افزود: با این وجود هدف این است که در اردوهای کوتاه مدت برنامه‌های آماده‌سازی دو تیم دنبال شود. اردوی تیم نوجوانان از ۱۱ مهر و اردوی جوانان از ۲۱ مهر آغاز خواهد شد و در خصوص اردوها و برنامه‌های آتی دو تیم نیز هماهنگی‌های لازم را انجام خواهیم داد. امیدواریم کنفدراسیون فوتبال آسیا هرچه زودتر در این خصوص تعیین تکلیف کند و زمان دقیق برگزاری مسابقات جوانان و نوجوانان مشخص شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار ورزش