جشنواره دانشجویی تئاتر وقفه تا ۳۰ مهر تمدید شد

تهران- ایرنا- دبیرخانه اولین جشنواره مجازی تئاتر ویژه دانشجویان با تمدید ۲۰ روزه فراخوان ارسال آثار اعلام کرد که آخرین زمان ارسال آثار تا ۳۰ مهرماه تمدید شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دبیرخانه اولین دوره جشنواره مجازی تئاتر وقفه، با درخواست‌های متعدد دانشجویان و استقبال بسیار از این دوره، دبیرخانه این جشنواره بر آن شد تا مهلت زمانی متناسب با تولیدات تئاتری برای علاقه‌مندانی که هنوز امکان ثبت‌نام نداشتند یا زمان کمی برای تولید یک اثر داشته‌اند، در نظر بگیرد.

براساس اعلام دبیرخانه اولین دوره جشنواره مجازی تئاتر وقفه مهلت پایان فراخوان اولیه این جشنواره که روز دهم مهر ماه ۱۳۹۹ بود، به مدت ۲۰ روز تمدید شد و آخرین زمان ارسال آثار به دبیرخانه از طریق سایت رسمی جشنواره به نشانی https://vaghfeh.soore.ac.ir، روز ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

این دبیرخانه تاکید کرد: مهلت تمدید نمی شود و متقاضیان هر چه سریع‌تر اقدام به ثبت‌نام و ارسال اثر کنند تا موجبات درخواست دوباره برای تمدید زمانی فراهم نشود.

دبیرخانه جشنواره مجازی تئاتر وقفه یادآور شد: علاقه مندان برای اطلاع از آخرین اخبار به سایت جشنواره، یا صفحه اینستاگرام به آدرس؛ https://instagram.com/vaghfehfestival و برای پرسش سوالات از طریق ایمیل جشنواره به آدرس vaghfeh@soore.ac.ir یا شماره تلفن ۰۹۳۰۷۸۸۹۱۱۰یا صفحه اینستاگرام اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =