یازدهم مهر۱۳۵۹/ اطلاعیه شماره ۱۱۸ ستاد مشترک ارتش

تهران- ایرنا- ۱۱مهر ۱۳۵۹ خورشیدی، اطلاعیه شماره ۱۱۸ ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص رشادت مردم شهرهای جنوبی کشور در کنار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در اختیار خبرگزاری پارس قرار گرفت.

دوران دفاع مقدس  یادآور دلاوری‌ها، شجاعت‌ها و شهادت هزاران جوان و نوجوان است که برای خاک وطن و هم‌وطن جان دادند. دورانی که هشت سال بدون وقفه طول کشید و تمام مردم برای نگه داشتن وطن جنگیدند تا در نهایت به پیروزی بزرگ برسند. پیر و جوان، از استان های جنوبی کشور با حضور در جبهه‌ها به دفاع از کیان مقدس اسلام پرداختند و این استان ها و شهرها عنوان گلوگاه اقتصادی در زمان جنگ تحمیلی از کارنامه درخشانی در دوران جنگ برخوردار هستند.

در همین زمینه ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد:

برادران و خواهران مسلمان به دنبال پیروزی های درخشان دیروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و پاسداران انقلاب و مردم عشایر دلیر جنوب، نیروهای فریب خورده صدام کافر امروز به تلاش مذبوحانه ای دست زدند و اکنون در جبهه جنوب جنگ شدیدی جریان دارد که مردم مسلمان و غیور شهرهای خرمشهر، آبادان، دزفول و اهواز با رشادت بی نظیر در کنار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با متجاوزین به نبردی شجاعانه برخاسته اند تا پرشورترین حماسه های جهاد و شهادت و پیروزی را بیافرینند. درود بیکران بر برادران و خواهران و نیروهای جانباز و قهرمان ما در تمام جبهه های نبرد.

برگرفته از: آرشیو خبری خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار پژوهش