بیش از هزار پایگاه پست کشور در طرح «همبازی» مشارکت دارد

تهران- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: بیش از یکهزار پایگاه پست در اجرای طرح «همبازی» با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری کرده و کمک‌های غیرنقدی مردم به دانش‌آموزان نیازمند را جمع‌آوری می‌کند.

به گزارش ایرنا مرتضی بختیاری روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح طرح «همبازی» که در پست منطقه ۱۵ پایتخت برگزار شد به خبرنگاران اظهار کرد: امسال جشن عاطفه‌ها به دلیل شرایط ناشی از شیوع کرونا و مصادف شدن با ایام محرم و صفر از ۲۲ شهریور کلید خورد و روزهای آخر آن که با مشارکت پست اجرا می‌شود، «همبازی» نام دارد.

وی همچنین از ادارات و سازمان های خواست تا در طرح همبازی که به مدت سه روز از ۹ تا ۱۱ مهرماه اجرا می‌شود، به صورت خودجوش مشارکت کنند و گام‌های اساسی برای رفع نیازهای دانش‌آموزان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) بردارند.

«بختیاری» با اشاره به اینکه در طرح رزمایش ایران همدل یک و ۲ نیز ۴۵۰ میلیارد تومان کمک‌های نقدی و اجناس در سراسر کشور جمع‌آوری شد، افزود: این حرکت متفاوت‌تر از سال‌های گذشته با پروتکل‌های بهداشتی انجام شود.

به گفته وی علاوه بر یکهزار پایگاه پست، تمامی ادارات کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان‌ها نیز در این طرح مشارکت دارند و جمع‌آوری اقلام اهدایی به دانش‌آموزان تا یک هفته ادامه خواهد داشت.

اجرای جشن شور عاطفه‌ها از ۲۲ شهریور ماه آغاز شد و تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد و بر همین اساس در سه روز پایانی این طرح اداره‌کل پست استان هدایای خیران به دانش‌آموزان را جمع‌آوری می‌کند و در اختیار این نهاد قرار می‌دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها