۹ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۵۶
کد خبرنگار: 3056
کد خبر: 84059923
۰ نفر

برچسب‌ها

ماجرای درگیری آقای خاص با «لمپارد» چه بود؟

تهران- ایرنا- «خوزه مورینیو» با شاگرد سابقش که در حال حاضر سرمربی چلسی شده است، در کنار زمین درگیری لفظی پیدا کرد؛ این دو مربی در خصوص این اتفاق توضیحاتی دادند.

به گزارش ایرنا، سه‌شنبه شب در ادامه جام اتحادیه باشگاه‌های انگلیس، تاتنهام در ورزشگاه خانگی خود مقابل چلسی قرار گرفت که این بازی در ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک همراه شد اما میزبان در ضربات پنالتی مقابل رقیب دیرینه خود برنده شد و صعود کرد.

با این اوصاف مورینیو مقابل «فرانک لمپارد» سرمربی جوان چلسی برنده شد تا فاتح جدال استاد و شاگرد شود.

این دیدار برای دقایقی از سوی بازیکنان دو تیم بسیار خشن پیگیری شد و همین امر موجب گردید تا لمپارد و آقای خاص برای لحظاتی درگیری لفظی پیدا کنند. این اتفاق بعد از پیش افتادن تیم چلسی از تاتنهام رخ داد.

مورینیو دلیل این درگیری را مغرور دانستن لمپارد پس از گل تیمش دانست و به شاگرد سابقش در مورد دیدار قبلی آبی‌پوشان لندن در مقابل وست‌برومویچ طعنه زده بود. در آن دیدار چلسی ابتدا از حریفش سه بر صفر عقب افتاد و در آخر به زحمت توانست کار را به تساوی بکشاند. آقای خاص در این خصوص به لمپارد، گفت: فرانک، وقتی تیمت سه گل عقب است باید در کنار زمین بایستی.

سرمربی تاتنهام بعد از پایان بازی توضیحاتی در مورد این درگیری داد و عنوان داشت که برای لمپارد احترام زیادی قائل است. وی تصریح کرد: درباره رابطه من و فرانک مهمترین چیز احساسی است که نسبت به او دارم. این مهمتر از هر کلمه‌ای است که بین من و او رد و بدل می‌شود. او وقتی که بازیکن من بود همه تلاشش را برای من می‌کرد و من هیچ موقع این موضوع را فراموش نمی‌کنم. من او را به عنوان یک فوتبالیست، دوست و یک انسان حرفه‌ای دوست دارم.

مورینیو در ادامه، حرف‌هایش را به لمپارد یک توصیه دانست و گفت: موضوع اصلی این است که بازیکنان ما زمانی که در زمین از حریف عقب هستند نیاز به آمدن مربی کنار خط دارند و زمانی که از تیم حریف پیش هستند نیازی به فعالیت شدید ما در کنار زمین را ندارند. من فقط نظرم را به فرانک گفتم. نظرم این بود که وقتی تیمت دارد می بازد کنار خط بایست و وقتی تیمت در حال برنده شدن است آرام باش.

لمپارد نیز در پایان دیدار در خصوص این درگیری بیان داشت: من و خوزه باهم شوخی می‌کردیم. من با او رابطه بسیار خوبی دارم. نظر من این بود که بیشتر از اینکه با بازیکنانش صحبت کند داشت با داور حرف می زد. یک اتفاق کوچک بود که یک لحظه بین ما پیش آمد و حالا می‌گویم که ما باهم مشکلی نداریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

سرخط اخبار ورزش