۹۱۷ واحد مسکن محرومان با حضور نوبخت در استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد

اراک - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی گفت: ۹۱۷ مسکن محرومان فردا (پنجشنبه) با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی یک‌هزار واحد مسکونی دیگر آغاز می‌شود.

«رقیه یادگاری» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در سفر یک روزه «محمدباقر نوبخت» به استان مرکزی، تقاطع غیرهمسطح شهید صیدی اراک و مدرسه خاتم الانبیاء نیز افتتاح می‌شود و عملیات اجرایی پنج تقاطع غیرهمسطح در میدان مقاومت هم آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: بازدید از تالار مرکزی اراک، بیمارستان در حال ساخت ولی‌عصر (عج)، کتابخانه مرکزی و منطقه گردشگری دره گردوی اراک  از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای سفر معاون رئیس جمهور به استان مرکزی است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی ادامه داد: دیدار معاون رئیس جمهوری با نماینده ولی فقیه در استان و حضور در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مرکزی از دیگر برنامه‌های سفر نوبخت به اراک است.

یادگاری اظهار داشت: امید است سفر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان مرکزی با دستاوردهای خوبی همراه باشد.

استان مرکزی  دارای ۱۲ شهرستان و بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =