هیات منصفه دادگاه مطبوعات «خبرآنلاین» را مستحق تخفیف دانست

تهران - ایرنا - سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات گفت:‌ پرونده مدیر مسئول خبرگزاری «خبر آنلاین» به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی رسیدگی شد که هیات منصفه در اتهام مزبور، متهم را با اکثریت آراء مجرم و نیز با اکثریت آراء مستحق تخفیف دانست.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از هیات منصفه دادگاه مطبوعات، احمد مومنی راد اظهار داشت: روز یکشنبه ششم مهر ماه در شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران دو پرونده به ریاست قاضی رستم پور و یک پرونده به ریاست قاضی شقاقی رسیدگی شد.

وی ادامه داد: پرونده اول مربوط به مدیر مسئول خبرگزاری «خبر آنلاین» به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که هیات منصفه در اتهام مزبور، متهم را با اکثریت آراء مجرم دانست و با اکثریت آراء متهم را مستحق تخفیف دانست.

مومنی راد افزود: پرونده دوم مربوط به مدیر مسئول نشریه «نبض بازار» با دو اتهام نشر مطالب خلاف واقع و افترا بود که در ابتدای جلسه ریاست محترم دادگاه اعلام کرد به علت تقاضای استمهال از سوی شاکی و متهم بمنظور مصالحه و پذیرش دادگاه، رسیدگی به پرونده به آینده موکول شد.

سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات درباره پرونده سوم اظهار داشت: این پرونده مربوط به مدیر مسئول سایت «بولتن نیوز» با دو اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و افترا بود که هیات منصفه در دو اتهام یاد شده، متهم را با اکثریت آراء مجرم دانست و به اتفاق آراء متهم را مستحق تخفیف ندانست.

                                                                                                                                                                                 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =