خیرین سلامت بازوی توانای مردمی در حوزه سلامت هستند

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: خیرین سلامت بازوی توانای مردمی در حوزه سلامت و خدمت رسانی به جامعه هستند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز سه شنبه در دیدار با مدیرعامل و اعضای مجمع خیرین سلامت لرستان اظهار داشت: مجموعه خیرین سلامت جایگاهی جهت پیوند بین خیرین برای رسیدن اهداف مقدس و رفع نیازهای سلامت کشور است.

 وی افزود: خوشبختانه مجمع خیرین سلامت در شهرهای مختلف استان توسط افرار متعهد، دانا و با تجربه اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: مقام معظم رهبری همواره بر اینکه مردم در عرصه های گوناگون نیکوکاری باشند تاکید دارند که مجمع خیرین سلامت دارای چنین جایگاهی است و با افزایش مشارکت های مردمی باید با قدرت کار خود را ادامه بدهند.

 حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی با ابراز خرسندی از تلاش‌های صورت گرفته توسط مجمع خیرین سلامت استان این مجمع را بازوی توانای مردمی حوزه سلامت دانست و تاکید کرد: با تقویت این مجموعه می‌توان از نظر ظرفیت خیرین و نیکوکاران سلامت به نفع این حوزه نهایت بهره برداری را نمود و ضمن رفع موانع بر سر راه این اقدام خداپسندانه از تمام ظرفیت های موجود در ترغیب وتشویق افراد خیرخواه برای مددجویی در همه حوزه های سلامت اعم از کارهای عمرانی کمک های معیشتی، بهداشتی نهایت استفاده را برد. 

وی وجود کارهای عمرانی خیرین و نیکوکاران در شهرهای مختلف استان را نشان دهنده کوشش و پویایی مجمع خیرین سلامت دانست و گفت: همه مدیران استانی از جمله دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان، باید فعالیت این مجمع و کلیه فعالیت های خیرین و نیکوکاران را فرصتی دانسته و بیش از گذشته زمینه را برای ظرفیت‌های خیرین که در داخل و بیرون از استان حضور دارند، فراهم کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =