خیانت برخی حکام اسلامی به آرمان‌های فلسطین زمینه‌ساز بیداری اسلامی خواهد بود

تهران - ایرنا - شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: بیداری اسلامی تنها راه امت اسلام برای خروج از بحران‌ها و تهدیدات علیه مسلمانان است و خیانت برخی حکام اسلامی به آرمان‌های فلسطین زمینه‌ساز بیداری اسلامی خواهد بود.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین نشست شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی عصر سه شنبه در تهران با حضور علی اکبر ولایتی دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی و جمع بندی مباحث و صدور بیانیه به پایان رسید.

در این بیانیه با تاکید بر این که نخبگان و علمای جهان اسلام، عادی‌سازی روابط برخی حکام کشوهای اسلامی با رژیم صهیونیستی را محکوم می‌کند، آمده است: شرکت‌کنندگان در همایش مقاومت را به‌ عنوان تنها راه آزادسازی قدس شریف و ملت فلسطین دانسته و ملت‌های مسلمان جهان و حتی کشورهایی که توافق عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را امضا نکردند، با این اقدام به‌ شدت مخالف‌ هستند.

در بخش دیگری از بیانیه شرکت کنندگان در همایش این اقدام را توطئه آمریکا و اسرائیل قلمداد کرده و تصریح کردند: در شرایط کنونی وحدت جهان اسلام در مقابله با رژیم صهیونیستی و خیانت برخی حکام اسلامی به آرمان فلسطین بیش از پیش احساس می‌شود.

در پایان بیانیه نیز تأکید شد: بیداری اسلامی تنها راه امت اسلام برای خروج از بحران‌ها و تهدیدات علیه مسلمانان است و خیانت برخی حکام اسلامی به آرمان‌های فلسطین زمینه‌ساز بیداری اسلامی خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =