حاجی میرزایی به سوالات نمایندگان پاسخ داد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: در این نشست حاجی میرزایی به سوالات نمایندگان پاسخ داد و مقرر شد این سوالات در کمیته های این کمیسیون مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، «علی بابایی کارنامی» درباره دستورکار نشست امروز - سه‌شنبه - کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: در این نشست وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سوال هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه، محمد تقی نقدعلی نماینده خمینی‌شهر، محمد حسن آصفری نماینده اراک، کمیجان و خنداب، معین‌الدین سعیدی نماینده چابهار، کنارک، قصرقند و سیدعلی موسوی نماینده ملکان در کمیسیون حاضر شد و به سوالات نمایندگان پاسخ داد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس مسائل مرتبط با منابع انسانی و وضعیت معلمان حق‌التدریسی، خرید خدمت و فعال در مدارس غیرانتفاعی و حوزه رفاه معلمان در کشور را از محورهای سوالات نمایندگان ذکر کرد و گفت: نمایندگان از پاسخهای حاجی میرزایی قانع نشدند و قرار شد سوالات بار دیگر در کمیته‌های مربوطه زیرمجموعه کمیسیون اجتماعی بررسی شود. چنانچه در کمیته‌ها نیز به نتیجه لازم نرسیدند، در صحن مجلس مطرح خواهد شد.

به گزارش ایرنا، روز گذشته هم وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش حاضر شد و در باره شرایط حدود سه میلیون دانش آموزی که از آموزش مجازی در شرایط کرونا محروم هستند و تعیین تکلیف استخدام معلمان نهضت سوادآموزی به نمایندگان پاسخ داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =