بیش از ۴ هزار مجموعه ورزشی طی ۷ سال احداث شده است

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان گفت: طی هفت سال اخیر بیش از ۴ هزار طرح ورزشی در سطح کشور به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش ایرنا عبدالحمید احمدی روز سه‌شنبه در آیین افتتاح چمن مصنوعی مجموعه ورزشی خوراکیان در شمال‌غرب پایتخت اظهار داشت: علاوه بر احداث و بهره برداری این تعداد طرح ورزشی در کشور، اجرای چهار هزار طرح ورزشی دیگر نیز در حال احداث است.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این وزارتخانه در زمان حاضر تکمیل طرح‌های دارای بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی است، تصریح کرد: این طرح‌ها با وجود تنگناها، مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه دشمنان اجرا می‌شود.

«احمدی» همچنین با بیان اینکه ساخت هر ورزشگاه یک فرصت برای خانواده‌ها و شهروندان محسوب می‌شود، بیان کرد: با توسعه زیرساخت‌های ورزشی شاهد کاهش بیماری و آسیب‌های اجتماعی در کشور خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران نیز با بیان اینکه نهضت ساخت مجموعه‌های ورزشی باید توسط سایر ارگان‌ها نیز مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: هم‌افزایی و همکاری دستگاهی می‌تواند در توسعه زیرساخت‌های ورزشی و کاهش آسیب‌های اجتماعی تاثیرگذار باشد.

رضا گل‌محمدی افزود: باید از تلاش هیات امنای مجموعه‌های ورزشی نیز قدردانی کرد که توانستند با بضاعت اندک، کار ماندگاری در راستای افزایش سرانه‌های ورزشی ثبت کنند.

مجموعه ورزشی خوراکیان خیابان دامپزشکی پایتخت قرار دارد و چمن مصنوعی این مجموعه طبق ماده ۲۷ با مشارکت بخش خصوصی و با بیش از ۹۰۰ میلیون تومان هزینه به بهره‌برداری رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =