فرمانده مرزبانی ناجا: کشوری امن در منطقه داریم

تهران - ایرنا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: یکی از دستاوردهای دفاع مقدس، افول پرشتاب نظام استبداد و استکبار جهانی است و به فضل الهی با رهبری داهیانه رهبری کشوری امن در منطقه داریم.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار  احمدعلی گودرزی در جمع فراگیران دانشگاه علوم انتظامی امین، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای حریم امنیت کشور و شهدای مظلوم مرزبانی در چهل سالگی دفاع مقدس، اظهار داشت: امروز نیروهای پلیس مقتدر، ادامه دهنده راه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس  هستند و با ایثارگری و رشادت در شهرها و مرزها در حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش می کنند.

وی با  اشاره به توطئه  دشمنان در ضربه به نظام اسلامی و انقلاب تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران، یک کشور «عدالت پرورم  ست و هدف معاندان و دشمنان تسلط و سیطره بر کشور است.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به جنگ هشت ساله دفاع مقدس و حمایت 40 کشور دنیا  از بعثی های عراق بیان کرد: عراق با حمایت های مستقیم برخی از کشورها با ارتش آموزش دیده غربی، با همه امکانات و تجهیزات نظامی به سمت مرزهای ایران اسلامی هجوم آوردند ولی رزمندگان غیور با استقامت و رشادت در برابر آنان ایستادگی کردند.

وی با اشاره به رشادت  شهدا در دوران دفاع مقدس بیان کرد: جنگ تحمیلی، جنگ با کشور عراق نبود بلکه جنگ با استکبار و آمریکایی ها بود که نیروی انتظامی هم در کنار نیروهای مسلح در داخل کشور و در خط مقدم مبارزه با بعثی ها مقابله کردند.

سردار گودرزی تصریح کرد: رزمندگان اسلام، هشت سال دفاع جانانه از حریم کشور کردند و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشورمان به دست بیگانگان بیفتد و با تلاش شبانه روزی موفق شدند،دشمن را متوقف و  امپراطوری استکبار را رسوا کنند.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح در مرزهای آبی و خاک کشور عنوان کرد: یکی از دستاوردهای دفاع مقدس، افول پرشتاب نظام سلطه و استکبار جهانی بود و به فضل الهی با رهبری دلسوزانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) کشوری امن در منطقه داریم.

وی با اشاره به گسترش فرهنگ ناب محمدی(ص) و بیداری اسلامی در دنیا مطرح کرد: رمز پیروزی این نظام، ذات مردمی آن است.

فرمانده مرزبانی ناجا خاطر نشان کرد: امروز وحدت و همدلی در بین نیروهای مسلح به خوبی نمایان است و این هم افزایی نشان از داشتن یک فرمانده مقتدر و با صلابت است که همه نیروهای مسلح تحت امر ایشان (ولی فقیه) از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پاسداری می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =