مربی پاختاکور: باید در بازی با پرسپولیس گل اول را ما بزنیم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان گفت: هدف ما در بازی با پرسپولیس این است که گل اول را بزنیم.

به گزارش ایرنا،‌ پیتر هویسترا در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و پاختاکور اظهار داشت: این یک بازی بسیار هیجان‌انگیز است. برای این دیدار با آمادگی کامل به میدان می‌رویم ولی بدون شک بازی بسیار نزدیکی خواهد بود.

وی افزود: می‌خواهیم گل اول را ما بزنیم و سپس با تاکتیک خودمان ببینیم چه کار دیگری می‌توان انجام داد. در این بازی تک‌فرصتها سرنوشت‌ساز خواهند بود. امیدوارم که بازیکنان مصمم ما از کوچکترین فرصت، بیشترین بهره را ببرند.

مربی پاختاکور گفت: به تمام تیم‌هایی که مقابل آنها قرار می‌گیریم احترام می‌گذاریم. بعد از آن باید راهی برای پیروزی مقابل رقبای خود پیدا کنیم. برای نقاط ضعف رقیب خود راه‌هایی داریم که امیدوارم این برنامه‌ریزی ما را راهی مرحله نیمه‌نهایی کند.

وی ادامه داد: در تیم فعلی پرسپولیس تعداد کمی از بازیکنان حاضر در فینال ۲ سال قبل باقی مانده‌اند. حضور این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ برتری خاصی به آنها نسبت به تیم ما نمی‌دهد. پاختاکور هم تیم بسیار پرتجربه‌ای است. در زمین بازی لحظات سرنوشت این دیدار جذاب را مشخص خواهد کرد.

مربی هلندی تیم پاختاکور ازبکستان گفت: طبیعی است که ‌بازیکنان‌ در این مرحله و بعد از بازی‌های متوالی خسته باشند اما این مسئله در تیمی که قلبی بزرگ دارد و در اوج‌ خستگی، انرژی بیشتر را جمع کند، دشواری نخواهد بود، بلکه به یک عامل آمادگی بیشتر ذهنی تبدیل می‌شود.

پرسپولیس از ساعت ۲۱:۱۵ چهارشنبه ۹ مهر در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پاختاکور ازبکستان می‌رود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =