دیوان عدالت اداری مقرره پرداخت پاداش درآمدی به کارکنان شهرداری را ابطال کرد

تهران - ایرنا - هیات عمومی دیوان عدالت اداری مقرره پرداخت پاداش درآمدی به کارکنان شهرداری مشهد و همچنین مقرره تمدید آن را باطل کرد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از دیوان عدالت اداری، با شکایت سازمان بازرسی کل کشور از شورای اسلامی شهر مشهد و درخواست ابطال مصوبات این شورا در خصوص پرداخت پاداش ویژه درآمدی به کارکنان شهرداری مشهد، موضوع در دستور کار هیات عمومی دیوان عدالت اداری قرار گرفت.

پس از بحث و بررسی در این مورد رای به ابطال مصوبات شورای اسلامی شهر مشهد با شماره های ۵/۹۶/۱۹۶۴۶/ش تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ و ۵/۹۷/۸۴۶۵/ش تاریخ  ۲۳ مرداد ۱۳۹۷و ۵/۹۷/۲۳۰۰۰/ش تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ با موضوع پرداخت پاداش ویژه درآمدی به آن دسته از کارکنانی که در تحقق بهینه درآمدهای عمومی موثر بوده اند، داد.

در مصوبه مذکور آمده است که، به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می شود، به منظور ایجاد انگیزه در آن دسته از کارکنانی که در تحقق بهینه درآمدهای عمومی پیش بینی شده در اصلاح بودجه سال جاری شهرداری و همچنین مدیریت هزینه های ریالی، موثر بوده اند، پاداش ویژه ای معادل یک درصد از کل درآمدهای مذکور را در سه ماهه پایانی سال ۱۳۹۶ (به استثنای کمک های دولت و سازمان های دولتی) به کارکنان مزبور پرداخت کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =