۱۸ بیمار کووید-19 در رامسر بستری هستند

نوشهر - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر با تاکید بر رعایت ضرورت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در وضعیت قرمز کرونایی منطقه ، گفت : هم اکنون ۱۸ بیمار مبتلا به کووید-19 در بیمارستان امام سجاد (ع) این شهرستان بستری هستند.

به گزارش ایرنا ، حمیدرضا مبشری روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان افزود : از ابتدای شیوع کرونا تاکنون یکهزار و ۴۲۰ بیمار مشکوک کرونایی در بیمارستان رامسر بستری شدند که از این تعداد یکهزار و ۲۶۵ نفر پس از بهبودی نسبی مرخص شدند.

وی تعداد فوتی های این شهرستان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون را ۱۳۸ نفر اعلام کرد و افزود : از این تعداد ۲۰ نفر از شهرهای استان گیلان بودند که در بیمارستان امام سجاد بستری و فوت شدند. 

رئیس شبکه بهداشت و درمان رامسر با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی شهرستان ، گفت : چنانچه مردم پروتکل بهداشتی نظیر استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت کنند ، این وضعیت قابل تغییر است و در غیر این صورت شاهد افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس در شهرستان خواهیم بود.

وی با اشاره نزدیک شدن به فصل سرما و کاهش دما و همچنین همپوشانی کرونا با بیماری های ویروسی این فصل ، افزود : چنانچه پروتکل های بهداشتی نظیر ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی از سوی شهروندان رعایت نشود ، وارد پیک سوم می شویم که بنا بر اظهار نظر کارشناسان بسیار خطرناک خواهد بود.

با وجود وضعیت قرمز کرونایی در شهرستان رامسر ، در این فصل مسافران و گردشگران زیادی از سراسر کشور به این شهرستان ۸۰ هزار نفری غرب مازندران سفر می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =