فرمانده نیروی زمینی ارتش: ۲۳ هزار واحد مسکونی برای کارکنان ساخته می‌شود

همدان- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ساخت ۲۳ هزار واحد مسکونی برای کارکنان کلید خورده و در ۲۴ شهر کشور در حال ساخت و ساز است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز سه شنبه در آیین افتتاح طرح ۱۴۴ واحدی منازل سازمانی تیپ ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان همدان افزود: در شرفیابی  به خدمت رهبر معظم انقلاب، برخی از مشکلات نیروی زمینی را عرض کردم و معظم له دستور فرمودند که هر نظامی که وارد نیروی های مسلح می شود باید این امید در آن به وجود بیاید که در طول خدمت صاحب منزل شخصی شود و ساخت این واحدهای مسکونی امر مبارک فرماندهی معظم کل قوا است.

وی اضافه کرد: امروز صراط مستقیم ما در غیبت ائمه اطهار(ع) ولی امر مسلمین است و ما در حال حاضر از نعمت ولایت فقیه بهره مند هستیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش منویات رهبر معظم انقلاب را نصب العین خود و با منابعی که در اختیار دارد ساخت این واحدهای مسکونی را در دستور کار قرار داده است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با بیان اینکه ۲ طرح لبیک برای احداث واحد های مسکونی سازمانی و شخصی برای نیروی زمینی اجرا می شود افزود: در این راستا ۳۰ بلوک در همدان احداث می شود که هشت بلوک آن در حال ساخت است.

وی اظهار امیدواری کرد: در آینده نزدیک برای واگذاری اراضی برای منازل شخصی کارکنان نیروی زمینی نیز اقدام خواهد شد. 

سرتیپ حیدری با یادآوری منویات رهبر معظم انقلاب افزود: به گفته معظم له منزلت اجتماعی کارکنان باید بالا برود و حفظ شود و نیروی زمینی ارتش نیز در این راستا اقداماتی را در دستور کار قرار داده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: همدان پاره تن اسلام است و در دوران دفاع مقدس فرماندهان زیادی از جمله سردار حسین همدانی داشت که باعث افتخار هستند.

سرتیپ حیدری با بیان اینکه بزرگان زیادی همچون شهید خوش لفظ با ایمان، جهاد و شهادت در رکاب ولی فقیه درخشیدند افزود: همدان در غرب کشور استانی خوش نام در جنگ تحمیلی است که همراه با سپاهیان در رکاب ولی فقیه برای پیروز ایران تلاش کردند.

در این آیین عملیات اجرایی ساخت مسجد مجتمع سازمانی شهید قهرمان همدان نیز آغاز شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =