رییس بنیاد شهید با سه خانواده شهید و ایثارگر اردبیل دیدار کرد

اردبیل - ایرنا - معاون رییس‌جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با سه خانواده شاهد، جانباز و آزاده استان اردبیل دیدار و برای خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران آرزوی سلامتی کرد.

به گزارش ایرنا ، سعید اوحدی روز سه‌شنبه در سفر به اردبیل بعد از حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان با حضور در خانه شهیدان محمدرضا و اسرافیل رحیمی با خانواده آنها دیدار و گفت و گو کرد.

وی همچنین با حضور در خانه آزاده جانباز جمشید آتش‌افروز و جانباز ۷۰ درصد علیرضا معلوفی گفت: همه آحاد مردم بویژه مسوولان وظیفه دارند شان و منزلت رفیع خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان را نگهدارند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران افزود: خدمات و جانفشانی‌های رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس و همت و شکیبایی خانواده‌های آنها ستودنی است و باید به این ایثارگری‌ها در جامعه ارج نهاده شود.

اوحدی با بیان اینکه شهدای والامقام الگو و نمونه برای جوانان امروز هستند و عزت کشور در گرو عمل به وصایای آنها است، اظهارداشت: شهدا، ایثارگران و رزمندگان در زمان‌های سخت و اوج غربت، جوانمردانه در برابر دشمنان ایستادند و با از خودگذشتگی و تقدیم تمام هستی خود برای کشور عزت، عظمت و امنیت به ارمغان آوردند.

دیدار با آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و حضور در جلسه انعقاد سه تفاهم‌نامه همکاری بین استانداری و بنیاد شهید استان اردبیل برای ساماندهی گلزار شهدا در مناطق شهری و روستایی، تامین مسکن و اشتغال ایثارگران از جمله دیگر برنامه‌های سفر یک روزه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان اردبیل است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =