انبار بزرگ احتکار شمش روی و سرب در غرب بندرعباس کشف شد

بندرعباس- ایرنا- یک انبار بزرگ احتکار تولیدات صنعتی شمش روی و سرب توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه هرمزگان در غرب بندرعباس شناسایی و کشف شد.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، پاسداران گمنام امام زمان (عج) سپاه استان در بازرسی از این انبار چهار هزار و ۳۰ تن شمش روی و سرب به ارزش تقریبی ۹ میلیون دلار معادل بیش از ۲ هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال کشف کردند.  
براساس این گزارش، پاسداران گمنام امام زمان (عج) در راستای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر مبارزه با قاچاق، احتکار، اخفاء و عرضه نکردن کالا توسط سوداگران و اخلالگران اقتصادی، موفق به کشف این محموله در انبار غیرمجاز یکی از شرکت‌های متخلف واقع در غرب بندرعباس شدند.
پاسداران گمنام امام زمان(عج) سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان پس از هماهنگی با تعزیرات حکومتی استان هرمزگان، کالاهای کشف شده را توقیف و انبار مورد نظر را پلمپ کردند و پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قانونی شد.
همچنین با نظر و دستور اداره کل تعزیرات حکومتی استان، اقلام توقیفی یادشده به نفع دولت مصادره و اقدام‌های لازم جهت عرضه این فلزات پایه، به بازار و تولیدکنندگان در حال پیگیری است.
براساس این اطلاعیه، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال جهش تولید نامگذاری شده، برخی عناصر فرصت طلب و سودجو سعی در احتکار، اخفاء و عرضه نکردن کالاهای اساسی و تولیدی در کشور داشته که اهدافی نظیر اخلال در نظام اقتصادی کشور یا احتکار کالا به قصد گران فروشی را دنبال می‌کند.
 لذا در این شرایط سازمان اطلاعات سپاه به منظور مقابله با جنگ اقتصادی دشمن و کاهش تبعات فشارهای اقتصادی به جامعه طبق رسالت ذاتی و وظایف قانونی محوله، با هر گونه فساد اقتصادی مقابله و برخورد قاطع خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =