دستگیرشدگان به اتهام فساد مالی در شاهین‌دژ به چهار نفر رسید

مهاباد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شاهین‌دژ گفت: با دستگیری یک نفر دیگر، تعداد افراد دستگیر شده به اتهام فساد مالی در این شهرستان به چهار نفر رسید.

روح الله شکاری‌نیا روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ادامه پیگیری پرونده فساد مالی مدیر یکی از ادارات این شهرستان، یک متهم دیگر خارج از آن اداره نیز که با این پرونده در ارتباط بود با حکم قضایی دستگیر شد.

وی ادامه داد: قبل از این نیز مدیر این اداره به همراه ۲ نفر دیگر به اتهام جعل اسناد و فساد مالی توسط سربازان گمنام امام زمان (ع) دستگیر شده بودند.

دادستان عمومی و انقلاب شاهین‌دژ گفت: هم‌اکنون سه نفر از متهمان با قرار وثیقه از بازداشت خارج شده‌اند و تحقیقات بیشتر در مورد آنها و فعالیت‌هایشان ادامه دارد.

شکاری‌نیا اظهار داشت: در روزهای آینده با تکمیل شدن اطلاعات، گزارش و نتیجه نهایی به رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: هیچ خط قرمزی در راه مبارزه با تخلفات اداری و فساد مالی وجود ندارد و دستگاه قضایی بدون مماشات با متخلفان برخورد خواهد کرد.  

به گزارش ایرنا، در ماه‌های گذشته بررسی سلامت اداری، احضار و دستگیری تعدادی از کارکنان ارگان‌های دولتی با دستور سازمان بازرسی و ورود دادستانی در دستور کار نهادهای امنیتی، نظارتی قرار گرفته است.

شهرستان شاهین دژ با ۹۵ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha