لایحه اعتراض باشگاه پرسپولیس به کارت قرمز «نعمتی» برای AFC ارسال شد

تهران- ایرنا- براساس اعلام باشگاه پرسپولیس تمامی اقدامات مقتضی برای اعتراض به کارت قرمز «سیامک نعمتی» از سوی باشگاه صورت گرفته و قرمزها در انتظار نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) هستند.

به گزارش ایرنا، بنابر اعلام مدیر امور بین‌الملل باشگاه، تمام اقدامات لازم در اعتراض به کارت قرمز سیامک نعمتی طی شب گذشته و امروز دوشنبه انجام شد و باشگاه و تیم، منتظر اعلام نظر مقام‌های ذیربط هستند.

امیر علی حسینی در این باره گفت: بلافاصله پس از سوت پایان مسابقه بود که تصمیم به اعتراض گرفته شد و بر این اساس طبق ضوابط اعلامی، با هماهنگی مدیر تیم، نسبت به تکمیل فرم‌های اعتراض به اتفاقات بازی (تصمیم داور در صدور کارت قرمز برای سیامک نعمتی) و تحویل ان اقدام شد.

در جریان این اعتراض شرح خلاصه‌ای از آن‌چه روی داد نیز ارائه گردید. در ادامه امروز (دوشنبه) در مهلت قانونی نسبت به تنظیم لایحه اعتراض، همراه با گزارش کامل واقعه، مستندات و بندهای قانونی اقدام گردید و همچنین ویدیویی که تهیه شده بود برای رسیدگی ارسال شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار هیجان‌انگیر موفق شد تا با یک گل السد را از پیش رو برداشته و به یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا که به طور متمرکز در قطر در حال پیگیری است، راه یابد؛ نعمتی در جریان این دیدار در دقایق پایانی با کارت قرمز مستقیم داور اخراج شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =