اجرای طرح‌های الکترونیک در راستای توجه به جهش تولید

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: اجرای طرح‌های الکترونیک و در نتیجه کاهش نیاز به کاغذ و همچنین تولید صافی‌های همودیالیز در شرکت فارماشیمی از جمله اقدامات سازمان بیمه سلامت در راستای توجه به جهش تولید است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از سازمان بیمه سلامت،  محمد مهدی ناصحی درباره اقدامات سازمان بیمه سلامت در راستای توجه به جهش تولید افزود: در این باره سازمان بیمه سلامت اقداماتی انجام داده که می‌توان به اجرای طرح حـذف دفترچه کاغذی و توجه به پروژه‌هایی مانند توسعه و ارتقای پایگاه برخط بیمه شدگان کشور و استحقاق سنجی، نسخه نویسی الکترونیکی و تبادل الکترونیکی اسناد بستری اشاره کرد.

وی ادامه داد: در راستای توسعه محصولات تولیدی، کاهش وابستگی و کسب بازار هدف، طرح تولید صافی‌های همودیالیز در شرکت فارماشیمی در حال اجرا است؛ این طرح در مرحله انعقاد قرارداد با طرف خارجی است و پیش بینی مدت اجرای طرح یک سال خواهد بود.

ناصحی گفت: ‌توسعه دولت الکترونیک از طریق برقراری امکان استعلام سیستمی و حذف دفترچه‌های کاغذی در راستای کاهش وابستگی به واردات برگه‌های کاربن لس نیز در سازمان بیمه سلامت با هدف جهش تولید مورد توجه قرار گرفته است.

 مدیر عامل سازمان بیمه سلامت یادآورشد: تشکیل پایگاه اطلاعاتی برخط بیمه شدگان در راستای حذف هم‌پوشانی و هدر رفت منابع، ‌ساماندهی درآمدهای قابل وصول و وصولی در چهارچوب توسعه نرم افزار نیز با جدیت در بیمه سلامت مورد پیگیری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =