بهسازی محیط پیرامونی مجموعه تئاتر شهر در دستور کار قرار گرفت

تهران- ایرنا- مدیر مجموعه تئاترشهر در دیدار با شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱ تهران بر همکاری مدیران شهرداری در به‌سازی پیاده راه و فضای سبز مجاور این مجموعه تاکید کرد.

ابراهیم گله‌دارزاده مدیر مجموعه تئاترشهر و علی‌اصغر طاهری شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱ تهران در دفتر مدیریت این مجموعه هنری درباره مسائل محیط پیرامونی تئاترشهر با هم گفتگو کردند.

گله‌دار زاده در این دیدار ضمن قدردانی از مساعدت و همکاری شهردار، سایر مدیران و معاونان شهرداری منطقه ۱۱ تهران از شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱ تهران خواست تا در حوزه به‌سازی فضای سبز این مجموعه به ویژه محیط منتهی به پیاده راه خیابان ولیعصر(عج) و بوستان دانشجو در روزهای آینده اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با اشاره به این نکته که به‌سازی محیط پیرامونی مجموعه تئاترشهر نیازمند حمایت همه جانبه دستگاه‌های مختلف در حوزه مدیریت شهری است به طرح نکاتی درباره نورپردازی محیط بیرونی و ارائه راه‌کارهایی برای خروج افراد بزهکار از فضای فرهنگی این مجموعه پرداخت.

علی اصغر طاهری شهردار ناحیه یک شهرداری منطقه ۱۱ تهران نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضورش در مجموعه تئاترشهر از تلاش  مجموعه تحت مدیریت خود برای هرگونه همکاری با این مجموعه نمایشی در جهت به‌سازی فضای بیرونی تئاتر شهر خبر داد.

شهردار ناحیه یک شهرداری منطقه ۱۱ تهران در بخش پایانی صحبت‌های خود ضمن دیدار از محیط پیرامونی تئاترشهر، آسیب‌های عمرانی در مجاورت مجموعه را بررسی و قول پیگیری های لازم در این زمینه را داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =