نفرات حاضر در لیگ کشتی تست کرونا دادند

تهران - ایرنا - از نفرات حاضر در بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) تست کرونا گرفته شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از فدراسیون کشتی، دور رفت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه (الف)  از فردا (سه‌شنبه) و به مدت ۲ روز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود.

با توجه به دریافت مجوز فدراسیون کشتی از معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری این مسابقات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، صبح امروز (دوشنبه) و در محل خانه کشتی شهید «ابراهیم هادی» از نفرات حاضر در این مسابقات اعم از کشتی‌گیران، مربیان، داوران و عوامل اجرایی آزمایش کرونا گرفته شد.

همچنین تمامی تیم‌ها نیز موظف به رعایت پروتکل‌های اعلامی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای حضور در این مسابقات هستند.

رییس فدراسیون کشتی نیز با حضور در جمع کشتی‌گیران و مربیان شرکت کننده در این مسابقات توصیه‌هایی را به آن ها داشت. «علیرضا دبیر» از کشتی‌گیران خواست رفتار و منش جوانمردی را رعایت کنند و نسبت به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: فدراسیون کشتی تمامی امکانات خود را در اختیار تیم‌های حاضر در لیگ قرار داده و مسابقات نیز از تلویزیون به صورت زنده پخش خواهد شد، برای من موضوعات اخلاقی بسیار مهم است و امیدوارم که شاهد رقابت‌های خوب و بدون حاشیه‌ای باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =