۷ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۱
کد خبرنگار: 2581
کد خبر: 84057240
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۳۰ رزمنده پیشکسوت گنبدی تجلیل شدند

گنبدکاووس - ایرنا - ۳۰ رزمنده پیشکسوت ایثار و مقاومت دوران دفاع مقدس شهرستان گنبدکاووس در مراسمی با حضور فرماندار و برخی مسوولان این شهرستان مرزی تجلیل شدند.

فرماندار ویژه گنبدکاووس روز دوشنبه در مراسم تجلیل از رزمندگان پیشکسوت این شهرستان گفت: آرامش و امنیت امروز ایران اسلامی، مرهون روحیه ایثار و از خود گذشتگی شهدا و نیز رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس است.

عبدالقدیر کریمی، مهمترین آموزه شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس را حفظ میهن اسلامی و خدمت به مردم دانست و افزود: نسل جوان باید با این فرهنگ بیش از پیش آشنا شوند زیرا دشمنان اسلام همواره به دنبال ضربه زدن به اسلام و انقلاب هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس نیز در این مراسم اظهار داشت: در جامعه امروز نیازمند مدیران جهادی با تاسی از شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس هستیم تا بتوانیم تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی دشمنان و دنیای غرب را به فرصتی برای شکوفایی ایران تبدیل کنیم.

سرهنگ رمضانعلی قاسم پور افزود: ملت ایران با فصل خطاب قراردادن رهنمودهای مقام معظم رهبری و داشتن روحیه ایثار و شهادت همانند هشت سال جنگ تحمیلی تا رسیدن به پیروزی ایستادگی و مقاومت می‌کند.

رونمایی از و کتاب "سردار دشت جرجان" ‌با موضوع زندگی سردار شهید حسینعلی خالداران نوشته سیدعلی کریمیان از رزمندگان دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه های این مراسم بود.

۳۳ هزار رزمنده گلستان برای دفاع از میهن و پایداری انقلاب به ندای امام خمینی لبیک گفته و در مناطق عملیاتی حضور یافتند.

تقدیم بیش از سه هزار و ۷۰۰ هزار شهید از جمله ۳۶ بانوی شهید، حدود ۱۲ هزار جانباز و هزار و ۱۷۹ آزاده، کارنامه پرافتخار مردم گلستان در جنگ تحمیلی است.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۶۰ هزار نفر جمعیت واقع در شرق استان گلستان ۵۱۶ شهید والامقام تقدیم میهن اسلامی کرده ‌است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =