۷ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۳
کد خبرنگار: 889
کد خبر: 84057226
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در همدان

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۳۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق و بدون مجوز خبر داد و گفت: ارزش این محموله به نظر کارشناسان مربوطه ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس سردار بخشعلی کامرانی صالح افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در ادامه طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه ملی، حین گشت زنی هدفمند و کنترل و رصد حوزه استحفاظی در جاده همدان –تهران به یک دستگاه کامیون تانکردار مشکوک شده و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی خاطرنشان کرد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

جریمه حدود ۱۳۹ میلیون ریالی فروش بنزین در همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه حدود ۱۳۹میلیون ریال فروش کارت های متفرقه سوخت در همدان خبر داد.

داریوش جودکی افزود: حسب گزارشات مردمی و شکایت شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان مشخص شد چهار نفر از کارگران یکی از جایگاه های همدان با نگهداری تعدادی کارت سوخت تاکسی و نیسان سوخت یارانه ای آنان را خارج از شبکه می فروختند.

وی ادامه داد: شعبه پنجم تعزیرات حکومتی همدان پس از احضار چهار نفر کارگر جایگاه و سه نفر راننده صاحب کارت مشخص شد مقدار یک هزار و ۲۵۳ لیتر بنزین به صورت غیرقانونی به فروش رفته است.

جودکی گفت: این شعبه پس از جری تشریفات قانونی علاوه بر الزام به عرضه سوخت در شبکه رسمی هفت نفر متهم را در مجموع به پرداخت مبلغ ۱۳۹ میلیون و ۹۰۸ هزار و ۳۴۰ ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.

دستگیری چهار سارق حرفه‌ای در فامنین

فرمانده انتظامی فامنین، از دستگیری چهار سارق در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی شهروندان، ماموریت های مختلفی توسط پلیس این شهرستان انجام گرفته است.

سرهنگ علی حسن حیدری افزود: در نتیجه اجرای این ماموریت ها در ۴۸ ساعت گذشته از این سارقان چهار فقره سرقت شامل یک فقره قطعات و لوازم خودرو، یک فقره سرقت منزل، یک مورد سرقت ادوات کشاورزی و یک مورد پلاک مسروقه کشف شد.

وی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، مقادیر زیادی از اموال مسروقه کشف و پس از شناسایی به مالباختگان تحویل شد.

سرهنگ حیدری بیان کرد: در اجرای این طرح، ۲ خرده فروش مواد مخدر و چهارمتهم در حوزه سایر جرایم دستگیر و ۱۱ دستگاه وسایل نقلیه متخلف نیز توقیف شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین خاطرنشان کرد: اجرای طرح های ارتقای امنیت اجتماعی از اهداف جدی و مستمر پلیس است و شهروندان هم می توانند در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha