نمایشگاه مجازی کتاب اندونزی گشایش یافت

تهران- ایرنا- چهلمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی، ساعاتی پیش به صورت مجازی با حضور موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران افتتاح شد.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی موسسه خانه و ادبیات ایران، نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی برای اولین بار به صورت مجازی و با ارائه امکاناتی نظیر فروش کتاب، خرید و فروش حق نشر، برگزاری نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی افتتاح شد.

مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به نمایندگی از صنعت نشر کشور در این نمایشگاه که یک نمایشگاه ترکیبی است و علاوه بر نمایش کتاب، جنبه فروشگاهی نیز دارد حضور دارد و به معرفی کتاب‌های برگزیده جوایز ادبی از قبیل جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و جایزه جلال آل احمد می‌پردازد.

چهلمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی به صورت مجازی با حضور یک‌هزار و ۶۰۰ ناشر اندونزیایی و کشورهایی مانند ایران، چین، مالزی، تایلند، هند، آلمان، ترکیه، انگلستان، آمریکا و کشورهای عضو اتحادیه ناشران «آ سه آن» و با معرفی حدود ۴۰ هزار عنوان کتاب جدید و با برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی از ۷ تا ۱۶ مهرماه ۱۳۹۹( Sep ۲۸ – ۷ Oct  ۲۰۲۰) برگزار خواهد شد.

آیین افتتاحیه این نمایشگاه دوشنبه( ۷ مهرماه) از ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ به وقت جاکارتا و به-صورت مجازی برگزار شد.

نمایشگاه کتاب اندونزی هرساله از سوی وزارت فرهنگ و با همکاری اتحادیه ناشران این کشور برگزاری می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha