کاروان سیار عاشورایی رنگ و بوی دفاع مقدس گرفت

تهران-ایرنا- فرمانده سپاه شهرستان پردیس گفت: روایت گری عاشورایی در کاروان سیار پس از اجرای ۲۴ برنامه در سطح شهرستان به روایت گری دفاع مقدس رسید و در چند روز آخر رنگ و بوی دفاع مقدس به خود گرفت.

حامد حمزه خانی روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: دو کاروان سیار دفاع مقدس در شهرهای بومهن، پردیس و بخش جاجرود برنامه روایت‌گری دفاع مقدس را  برای شهروندان اجرا کردند.

وی با اشاره به برگزاری ۷۵ برنامه شاخص هفته دفاع مقدس توسط بسیج و سپاه در شهرستان پردیس، اظهارداشت: برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر دفاع مقدس، اجرای طرح تکریم خوش حجابان، برگزاری هفتیمن یادواره شهدای شهرستان پردیس،اردوی جهادی پزشکی یک روزه با محوریت مشاوره و ویزیت رایگان، عطر افشانی مزار شهدا و برگزاری مسابقات ورزشی در هفته دفاع مقدس اجرا شدند.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس با بیان اینکه شهروندان استقبال خوبی از کاروان عاشورایی و دفاع مقدس داشتند، اظهارداشت: در حدود ۳ هزار نفر در زمان اجرای برنامه های کاروان عاشورایی در فضای آزاد با رعایت فاصله اجتماعی حضور داشتند و تعدادی از شهروندان از بالکن منازل خود شاهد برگزاری برنامه های کاروان سیار عاشورایی بودند.

حمزه خانی گفت: امسال به دلیل محدودیت‌های ناشی از کرونا تعداد زیادی از برنامه ها در هفته دفاع مقدس اجرا نشد و با توجه به اهمیت سلامت شهروندان بخشی از برنامه‌ها در فضای مجازی برگزار شد.

وی افزود: توزیع کمک های معیشتی میان خانواده‌های نیازمند را در کنار اجرای سایر برنامه‌ها در هفته دفاع مقدس در دستور کار خود قرار دادیم.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس گفت: امام راحل جوانان بسیجی و انقلابی را تربیت کردند که در طی ۸ سال دفاع مقدس مردانه در مقابل حمله ناجوانمردانه دشمنان ایستادند و امروز همه ما موظف به ایستادگی مستمر در مقابل دشمنان هستیم.

حمزه خانی ادامه داد: چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته و با مشکلاتی درگیر هستیم و تنها راه عبور از مشکلات، تاسی و تمسک به اسلام ناب و پیروی از مکتب انقلابی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.

به گزارش ایرنا، سپاه شهرستان پردیس در محرم امسال به دلیل همه گیری بیماری کرونا برنامه کاروان سیار عاشورایی را طی ۲۴ شب در سطح شهرستان با اجرای برنامه های نقالی، دمام زنی، نوحه خوانی، اجرای سرود،ایستگاه کودک و سلامت را  در فضای باز و با رعایت دستور العمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار کرد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =