سفارت ایران در برونئی مراسم پیاده‌روی صبحگاهی برگزار کرد

تهران-ایرنا- سفارت ایران در برونئی دارالسلام به مناسبت ،۲۷ سپتامبر، روز جهانی گردشگری برنامه پیاده روی صبحگاهی برگزار کرد. مهمان ویژه این مراسم داتو حاجی آپونگ وزیر منابع اولیه و گردشگری برونئی بود

به گزارش ایرنا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در برونئی دارالسلام به مناسبت بزرگداشت روز جهانی گردشگری ۲۷ سپتامبر و با تاکید بر نقش گردشگری در صلح و تأثیر آن در شناخت متقابل و ایجاد درک و اعتماد متقابل ملت‌ها و کشورها برنامه پیاده‌روی صبحگاهی برگزار کرد.

مهمان ویژه این مراسم، وزیر منابع اولیه و گردشگری کشور برونئی دارالسلام، داتو حاجی آپونگ بود و جمعی از سفرا و دیپلمات‌های خارجی و کارمندان وزارت امور خارجه محل و دپارتمان گردشگری این کشور هم در این مراسم حضور داشتند.

در این مراسم، جمعی از خبرنگاران از رادیو و تلویزیون و روزنامه ملی کشور و روزنامه‌های محلی هم حضور داشتند.  

در بخش دیگری از این مراسم شرکت کنندگان از گالری «هنر ایران» بازدید کردند. در این نمایشگاه تصاویری از مساجد اهل تسنن و تشیع ایران با هدف نشان دادن اهمیت و نقش مساجد و نمایش معماری اسلامی در ایران به نمایش درآمد.

همچنین در این نمایشگاه گالری از صنایع دستی ایران شامل فرش، میناکاری، قلم زنی بر روی مس، سوزن دوزی بلوچی و لباس‌های اقوام مختلف ایرانی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =