رشد و توسعه سازمان‌ها در گرو استفاده صحیح از سرمایه های انسانی است

قزوین-ایرنا- مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور گفت: رشد و توسعه سازمان‌ها و در پی آن جامعه و کشور، در گرو استفاده صحیح از سرمایه های انسانی است و سازمان ها باید نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

محسن میرشاهانی شامگاه یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه سفر یکروزه خود به استان قزوین با اشاره به جایگاه نیروی انسانی در سازمان اوقاف اظهار داشت: در دنیای امروز، سرمایه های انسانی به عنوان با ارزش ترین منابع سازمانی، به سازمان معنا و مفهوم می بخشند و زمینه تحقق اهداف سازمانی را فراهم می کنند.
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور با اشاره به اینکه  رشد و توسعه سازمان‌ها و در پی آن جامعه و کشور، در گرو استفاده صحیح از سرمایه های انسانی است، افزود: یکی از شاخص های پیشرفت و توسعه کشورها داشتن سرمایه های انسانی کارا، بهره ور و توانمند است و  اگر جامعه ای از این مزیت رقابتی برخوردار نباشد به طور قطع نمی تواند به هدف های مورد نظر خود دست یابد.
 وی گفت: سازمان اوقاف وامورخیریه هم از این قاعده مستثنی نیست و با ایجاد ساختارهای سازمانی و  بررسی مشکلات، انحرافات و تغییرات لازم در آن به دنبال استفاده بهینه از این ظرفیت است.

میرشاهانی به تغییر ساختار در اوقاف اشاره و تصریح کرد:  با توجه به مصوبات و بخش نامه های دولت تغییر ساختار در دستور کار هست ولی فرآیند آن  مشخص نیست و با توجه به اهداف سازمانی مشخص می شود.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور گفت : تغییر ساختار هر ۵ سال است که این عدد در سازمان اوقاف در روزهای پایانی خود را سپری می کند.
وی با اشاره به اینکه ساختار باید در سازمان اوقاف خیلی عینی تر باشد، عنوان کرد: تغییر ساختار یکسری اهداف را دارد که هدف چابک سازی است چرا که گستردگی و ازدیاد ساختار مدنظر دولت نیست.
میرشاهانی گفت:  باید با دید متناسب با ساختار قدیم و نگاهی ویژه به ساختار جدید بتوانیم اقدامات را به گونه ای انجام دهیم که سبب عینی تر شدن و چابک تر شدن ساختار سازمان اوقاف و امور خیریه باشد.

 مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور برای حضور در جلسه شورای اداری اوقاف و امور خیریه استان قزوین، بررسی مسایل پیش روی حوزه اداری و منابع انسانی اوقاف در استان و بازدید از فعالیت ها و عملکرد حوزه پیرامونی اوقاف قزوین به استان قزوین سفر کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =