اعطای تبلت و گوشی هوشمند به دانشجویان پیام نور در قالب کالاکارت

تهران- ایرنا- رییس دانشگاه پیام نور گفت: تبلت و گوشی هوشمند مورد نیاز برای بهره مندی از کلاس‌های الکترونیکی در قالب کالا کارت به دانشجویان دانشگاه پیام نوراعطا می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پیام نور، محمدرضا زمانی در مراسم امضای تفاهم نامه با بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: با امضای این تفاهم نامه که برای اولین بار در کشور اتفاق افتاده است، دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند تا سقف ۲۰ میلیون تومان از کالاها و خدمات کالاکارت با کارمزد ۲-۴ درصد بهره مند شوند.

زمانی ادامه داد: مشکلات دانشجویان در اقصی نقاط کشور برای دسترسی به ابزارهای الکترونیکی مهم ترین دغدغه ما از زمان شیوع بیماری کروناست.

وی با اشاره به نحوه بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه کالاکارت اظهار داشت: دانشجویان در این طرح نیازی به سپرده گذاری ندارند و می توانند برای خرید کالای مورد نظر خود از تسهیلات قرض الحسنه آنی استفاده و در دوره های ۶، ۹، و ۱۲ ماهه نسبت به بازپرداخت این تسهیلات اقدام کنند.

رییس دانشگاه پیام نور از امکان استفاده مجدد از کالاکارت بعد از تسویه کالای نخست خبر داد و  یادآور شد: در این تفاهم نامه، دانشجویان می توانند پس از خرید کالای مورد نظر و بازپرداخت اقساط آن به طور کامل، درخواست مجدد خود را برای دریافت کالای دیگر اعلام کنند.

 زمانی اظهار داشت: با شروع بیماری کرونا، آموزش های الکترونیکی به سرعت در دانشگاه پیام نور تقویت شد به طوری که در ترم تابستان گذشته، ۱۰۰ درصد دروس به صورت الکتروینکی در استان ها ارائه شد و در ترم جاری هم تمامی کلاس های تئوری به صورت الکترونیکی خواهد بود.

وی دسترسی دانشجویان به تجهیزات را مهم ترین دغدغه خانواده ها در ترم گذشته دانست و گفت: خوشبختانه با خدماتی که کالا کارت بانک مهر ارائه می دهد، دانشجویان دانشگاه دولتی پیام نور می توانند علاوه بر تسهیلات وام قرض الحسنه شهریه که تا سقف ۲۰میلیون تومان مانند سال گذشته به قوت خود باقی است، لوازم مورد نیاز خود از قبیل، لب تاب، گوشی هوشمند ، تبلت، کامپیوتر و .. را از فروشگاه های طرف قرارداد بانک مهر تهیه و با کارمزد ۲ تا ۴ درصد در مدت یکسال پرداخت کنند.

رییس دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه این تفاهم نامه در ۲ بخش تنظیم شده است، اظهار داشت: بخش دوم این تفاهم نامه ویژه کارکنان اداری و علمی دانشگاه پیام نور است که می توانند تا سقف ۳۰ میلیون تومان از کالا و خدمات کالا کارت بانک مهر با کارمزد ۲- ۴ درصد بهره مند شوند.

وی در پایان اظهار داشت: در هر دو بخش این تفاهم نامه، دانشجویان و کارکنان می توانند به محض دریافت کالاکارت نسبت به خرید کالا اقدام کنند. بازپرداخت اقساط از یک ماه بعد آغاز می شود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =