نسخه‌پیچی پلیس برای رمال مانه‌وسملقانی و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی مانه‌وسملقان گفت: فردی که در پوشش دعانویسی و رمالی در این شهرستان اقدام به کلاهبرداری از مردم می‌کرد، بازداشت شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ مهدی مهران فر روز یکشنبه گفت: با شناسایی محل استقرار فرد مورد نظر و با هماهنگی قضایی، در بازرسی از منزل وی تعدادی کتاب رمالی و جادو و نیز شماری ادعیه کشف شد که در این راستا ضمن متوقف کردن فعالیت وی، محل به صورت کامل پلمب شد.

وی افزود: متهم با طالع بینی و فال گیری و سوء استفاده از اعتماد قربانیان، با دادن وعده های دروغین به آنها و برقراری روابط دوستی، مبالغ زیادی پول دریافت می کرد.

دستبند پلیس اسفراین بر دستان ۷ شکارچی غیرمجاز

فرمانده انتظامی اسفراین گفت: در ۲ عملیات جداگانه هفت شکارچی غیرمجاز که اقدام به شکار در پارک ملی ساریگل کرده بودند دستگیر شدند در بازرسی از منزل آنان ۲ کیلوگرم گوشت قوچ وحشی، هفت لاشه پرنده حفاظت شده و مقادیری ابزار و ادوات شکار کشف و ضبط شد.

سرهنگ مجید یگانه پور گفت: متهمان برای تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

کشف حدود ۴ تن تخم مرغ بدون مجوز در بجنورد

جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: ۳ تن و ۸۰۰ کیلوگرم تخم مرغ فاقد مجوز به ارزش ۵۵۰ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال در بجنورد کشف شد.

سرهنگ محمد غلامی گفت: ماموران انتظامی هنگام گشت زنی به یک دستگاه کامیون که در حال خالی کردن بار تخم مرغ بود، مشکوک شده و پس از بازرسی از آن مشخص شد که این بار تخم مرغ فاقد تاریخ مصرف و منقضی است که بار مورد نظر توقیف و ۲ نفر متهم نیز دستگیر شدند.

کشف ۱۰ تن کود شیمیایی در فاروج

فرمانده انتظامی فاروج گفت: یک دستگاه کامیون حامل ۱۰ تن کود شیمیایی فاقد مجوز حمل، به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان توقیف شد.

سرهنگ یدالله نوروزی افزود: بررسی ها مشخص کرد محموله کود بدون مجوز حمل جابه جا می شود که خودرو مورد نظر توقیف و راننده خودرو نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

    

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =