سردار قربانی: دشمن به دنبال تحریف دفاع مقدس است

گرگان - ایرنا - فرمانده اسبق لشکر ۲۵ کربلا با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس گفت که دشمنان پس از تحمیل جنگ هشت ساله به ایران اسلامی، تلاش می کنند این دفاع جانانه را با تحمیل افکار و عقاید مورد نظر خود تحریف کنند.

سردار مرتضی قربانی روز یکشنبه در مراسم گرامی‌داشت دفاع مقدس در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، ضمن تاکید بر حفظ هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان، از نسل جوان خواست که دستاوردهای دفاع مقدس را برای جلوگیری از تحریف به دقت مطالعه کنند.

مشاور رییس ستاد کل نیروهای مسلح و مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به دشمنان گفت: ملت ایران آنچنان سرحال و سر زنده است که تحریم، جنگ، احتکار و عواقب ناشی از آن در مردم اثر ندارد.

سردار قربانی با اشاره به این که خائنان می خواهند به مردم القا کنند جوانان ایران ناآگاهانه وارد میدان جنگ در دفاع مقدس شدند گفت: درست کردن این جو روانی، فقط سوء استفاده دشمنان است چون رزمندگان ما می دانستند برای چه وارد میدان نبرد شده اند واستقبال آن ها برای حضور عملیات، فرماندهان جنگ را شرمنده می کرد.

در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، علاوه بر سردار علی‌جمعه ملک شاهکویی فرمانده سپاه نینوا، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری و شماری از فرماندهان لشکر ۲۵ کربلا حضور داشتند.

این مراسم به همت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد. 

امسال برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس در گلستان بیش از ۲ هزار ویژه برنامه تدارک دیده شده است.

آیین‌های گرامی داشت هفته دفاع مقدس هر سال از ۳۱ شهریورماه و همزمان با سالروز آغاز جنگ تحمیلی رژیم بعثی عراق علیه ایران در سال ۱۳۵۹ در نقاط مختلف کشور آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا ۳۳ هزار رزمنده از استان گلستان در دفاع مقدس مردم کشورمان مشارکت داشتند و این استان حدود چهار هزار شهید تقدیم میهن اسلامی کرده است.

همچنین افزون بر ۱۳ هزار جانباز و هزار و ۱۷۸ آزاده از استان گلستان در هشت سال دفاع مقدس مردم کشومان مقابل متجاوزان شرکت داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =