۶ انبار احتکار کالا در زنجان کشف شد

زنجان - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در بازرسی‌های دوره‌ای انجام شده این سازمان از انبارهای نگهداری کالا، شهریور امسال ۶ انبار احتکار و قاچاق کالا در استان کشف و با متصدیان آنها برخورد قانونی شد.

ناصر فغفوری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تخلف های انجام شده در این انبارها، عدم اعلام موجودی، احتکار و قاچاق کالا است.
به گفته وی، ارزش ریالی پرونده تخلف این تعداد انبار کالا در استان زنجان چهار میلیارد ریال برآورد شده است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: این پرونده ها برای صدور حکم و اجرا به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده است.
فغفوری اضافه کرد: این بازرسی ها با همکاری نیروی انتظامی استان انجام می شود.

تشکیل پرونده یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی برای رستورانی در زنجان
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: یک رستوران در زنجان به جرم گرانفروشی یک میلیارد و ۲۰۰  میلیون ریال جریمه شد.
فغفوری اظهار داشت: بر اساس گزارش مردمی از تخلف رستورانی در زنجان، بازرسان سازمان صمت به همراه گشت سیار تعزیرات حکومتی در محل حاضر شدند.
وی یادآوری کرد: طی بازرسی صورت گرفته از رستوران، به جرم گرانفروشی با این مجموعه برخورد شد.
به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، این پرونده تخلف تشکیل و به منظور صدور رای به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
به گزارش ایرنا، شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف از اصناف در خصوص عدم درج قیمت، کم فروشی، گران‌فروشی، احتکار و عدم ارایه کالا را با شماره ۱۲۴ صمت برای رسیدگی گزارش دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =