حمایت نماینده کلیمیان در مجلس از وزیر پیشنهادی صمت

تهران-ایرنا-نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت از علیرضا رزم‌حسینی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: رزم حسینی می‌تواند در وزارت صنعت معدن و تجارت اقدامات موثری انجام دهند

همایون سامه‌یح نجف آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به معرفی علیرضا رزم حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت از سوی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: رزم حسینی سوابق درخشانی در بخش‌های دولتی داشته‌ و در حوزه‌های صنعت و معدن از تجربیات خوبی برخوردار است.
وی افزود: مدت‌هاست وزارت صمت از داشتن وزیر محروم است و با سرپرست اداره می‌شود، علاوه بر این، زمان زیادی تا پایان دولت باقی نمانده است و با توجه به اهمیت و جایگاه وزارت صمت این وزارتخانه باید وزیر خود را بشناسد.
نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به عملکرد رزم حسینی در استانداری دو استان کرمان و خراسان رضوی رزم‌حسینی می تواند این وزارت‌خانه را متحول کند.

وی درباره اولویت‌های کاری وزارت صمت هم اظهار کرد: در برخی از حوزه‌ها مانند عدم ثبات قیمت کالاها و صادرات کشور در شرایط پساکرونا، مشکلاتی وجود دارد که باید مورد توجه وزیر آینده صنعت، معدن و تجارت قرار گیرد و برای رفع آن‌ها تلاش شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» رییس‌جمهوری روز سه‌شنبه در نامه‌ای به مجلس شورای اسلامی «علیرضا رزم‌حسینی» را به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت معرفی کرد.

رزم حسینی در دولت تدبیر و امید استاندار استان‌های خراسان رضوی و کرمان بوده است. وی سابقه مدیریت چند شرکت بزرگ، عضویت در هیات مدیره چند واحد تولیدی و فعالیت‌های بازرگانی را در کارنامه خود دارد. علاوه براین، رزم حسینی عضو هیات مدیره چند واحد معدنی بوده و با امور صنعت، معدن و تجارت آشنایی کامل دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =