فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد

تهران- ایرنا- مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی فردا (دوشنبه ۷ مهر) پایان می‌یابد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از دانشگاه آزاد، داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی http://www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط نسبت به تهیه کارت اعتباری، ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

راه های ارتباطی دانشجویان با کارشناسان سامانه آموزشیار

راه های ارتباطی برای رفع برخی مشکلات دسترسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به سامانه آموزشیار اعلام شد.

 دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که تاکنون به دلایلی موفق به رفع مشکلات دسترسی خود برای انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در سامانه آموزشیار نشده اند، می توانند مشکلات خود را از طریق شماره ۳۰۰۰۳۰۰۱۵۰ پیامک کرده تا کارشناسان دانشگاه در اسرع وقت به طور مستقیم به این مشکلات رسیدگی کنند.

دانشجویان گرامی همچنین می توانند علاوه بر ارسال پیامک، سوالات خود را از طریق وب سایت pasokh.iau.ac.ir و یا شماره ۴۷۹۱۹۱۰۰- ۰۲۱ مطرح کنند.

همچنین برنامه زمان بندی حذف و اضافه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به زودی اعلام خواهد شد. دانشجویانی که تاکنون انتخاب واحد نکرده و یا نیازمند تکمیل دروس خود هستند، می توانند در این مرحله نیز اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =