معرفی نیازهای فناورانه حوزه معدن با حضور دانش‌بنیان‌ها

تهران- ایرنا- رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی با هدف بازاریابی برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور در این بخش به صورت برخط (آنلاین) از امروز - یکشنبه - به مدت سه روز آغاز شد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، این رویداد به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شزکت سرمایه گذاری صدر تامین (تاصیکو) به صورت برخط برگزار می شود.

در این رویداد سه روزه نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی از جمله نیازهای شرکت ذوب آهن اصفهان، شرکت پشم شیشه ایران، شرکت کاشی الوند، شرکت توسعه معادن پارس تامین، شرکت مس باهنر، شرکت فرآورده های نسوز ایران، شرکت لعاب ایران، شرکت سرام  آرام، شرکت زغال سنگ پرورده طبس، شرکت کاشی سعدی، شرکت معدنی املاح ایران و شرکت خاک چینیدر قالب ۱۲ نشست معرفی می شود.

ساخت و تجهیز تجهیزات و ماشین آلات معدنی و صنایع معدنی، تولید مواد شیمیایی و معدنی مورد نیاز حوزه معدن و صنایع معدنی، ‌ساخت قطعات فلزی و غیر فلزی مورد نیاز حوزه معدن و صنایع معدنی  وفناوری های مورد نیاز در فرآیندهای اکتشاف و فرآوری مواد معدنی از جمله محورهای این رویداد مجازی است.

همچنین دو کارگاه با موضوع آشنایی با استانداردهای حوزه معدن و بررسی نقش مالکیت فکری در توسعه کسب و کار برگزار می شود.

در این رویداد مجازی سه روزه ۴۰۲ نفر شرکت کرده اند که از این تعداد ۳۰۷ نفر از شرکت های دانش بنیان، ۵۹ نفر از شرکت های در فرآیند دانش بنیانی و ۳۶ نفر نیز از شرکت های غیر دانش بیان هستند.

در جریان برگزاری این رویداد مجازی، فرصت پرسش و پاسخ برای شرکت کنندگان در قسمت گفت و گو وجود دارد، همچنین مذاکره خصوصی با ارایه کنندگان نیازها در اتاق های مجازی پیش بینی شده است.

صندوق نوآوری و شکوفایی با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی اقدام به برگزاری این رویداد به صورت مجازی کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =