دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی ارومیه در جشنواره ملی پایان‌نامه‌های برتر درخشید

ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: پایان‌نامه دکترای وحید بیگ‌زاده دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی ارومیه در سومین جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران به عنوان اثر برتر انتخاب شد.

محمدرضا شیدایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: پایان‌نامه این دانش آموخته دانشگاه صنعتی ارومیه همچنین در نخستین جشنواره بین‌المللی و سومین جشنواره ملی تالیف برتر علمی جایزه ویژه خیام نیز برگزیده شد.

وی با اشاره به موضوع این پایان‎‌نامه اظهار داشت: "بررسی ترمودینامیکی چرخه تولید سه گانه بر اساس چرخه آلی رانکین خورشیدی با بازیاب و گردآورنده لوله گرمایی حلقه‌ای" عنوان پایان‌نامه‌ای است که در جشنواره‌های ملی مورد تقدیر قرار گرفت.

رییس دانشگاه صنعتی ارومیه با بیان اینکه نخستین جشنواره بین‌المللی و سومین جشنواره ملی تالیفات برتر علمی جایزه ویژه خیام، به همت انتشارات فرزانگان دانش و حمایت علمی اساتید دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور برگزار می‌شود، گفت: جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران و جایزه ویژه پروفسور حسابی در پایان هر ترم تحصیلی دانشگاهی با مشارکت طیف وسیعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی برگزار می‌شود.

وی هدف از این جشنواره را بررسی و درجه‌بندی پایان‌نامه‌ها، پروپوزال‌های علمی، مقالات علمی، طرح‌های پژوهشی و کتاب‌های علمی ایرانی و در نهایت گردآوری یک مجموعه ارزشمند و نفیس از برترین اثار عنوان کرد.

دکتر ایرج میرزایی و دکتر شهرام خلیل آریا از دانشگاه ارومیه به عنوان اساتید راهنما و دکتر وحید زارع از دانشگاه صنعتی ارومیه به عنوان استاد مشاور، هدایت این پایان نامه را به عهده داشته‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =