۶ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۰۱
کد خبرنگار: 2233
کد خبر: 84055699
۱ نفر

برچسب‌ها

آتش سوزی در بازارچه شهرستان فومن مهار شد

رشت - ایرنا - مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرستان فومن گفت : آتش سوزی ۶ مغازه و یک واحد منزل مسکونی در بازارچه فومن واقع در خیابان امام خمینی (ره) این شهرستان اوایل صبح امروز مهار شد.

 امین خوش پرش روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این حریق که نیمه شب گذشته حوالی ساعت ۲۴ به آتش نشانی فومن اعلام شد ۶ مغازه از جمله یک طلا فروشی، نانوایی و فروشگاه نان فانتزی، یک منزل مسکونی را درگیر کرده بود و سه مغازه دیگر نیز سرایت کرد.

وی اظهار کرد : برای مهار آتش، سه دستگاه خودرو آتش نشانی و یک خودرو آبرسان به محل اعزام شد اما با توجه به گستردگی آتش سوزی از ایستگاه های آتش نشانی شهرستان های اطراف هم درخواست کمک شد و خودروهای اطفای حریق از شهرستان های صومعه سرا، رشت، شفت و ایستگاه جمعه بازار برای خاموش کردن آتش حضور یافتند.

به گفته وی، عمده مغازه ها با توجه به اقدام سریع آتشنشانان خسارت جدی ندیدند و سربندی های مغازه ها دچار حریق شد و آتش به پایین مغازه ها نرسید.

وی با بیان اینکه اطفای این حریق بیش از سه ساعت به طول انجامید، گفت : هم اکنون علت دقیق این حادثه و محل بروز آتش سوزی و برآورد خسارت ها در دست بررسی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =