ثبت‌نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی در آذربایجان‌غربی آغاز شد

ارومیه- ایرنا- رییس جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی گفت: ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی توسط این نهاد از امروز، یکشنبه در استان آغاز شده و تا ۱۳ مهرماه جاری ادامه دارد.

امین رستم‌زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در این آزمون، ۳۸ نفر برای استخدام در اداره تامین اجتماعی آذربایجان غربی به کار گیری خواهند شد.

وی با بیان اینکه شـرکت کار و تامین متعلق به سـازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسـانی مورد نیاز در مجموعه‌های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه‌ای در سـراسـر کشـور، به صـورت قرارداد موقت شرکتی نیرو جذب کند، افزود: این آزمون برای جذب در گروه‌های شغلی بهیار، کمک پرستار (بهدار)، متصدی خدمات اداری (ماشین نویس، بایگانی)، منشی پزشکی، متصدی خدمات دارویی (دارویار)، انباردار، متصدی خدمات عمومی (نگهبان) و متصدی خدمات عمومی (راننده آمبولانس) توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

رییس جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی ادامه داد: دارندگان مدارک کمک پرستاری و تکنسین داروخانه جهاد دانشگاهی نیز  می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

رستم زاده گفت: علاقه مندان می توانند به مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir  مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه کارت شــرکت در آزمون از ۲۹ مهرماه جاری توزیع می شود، بیان کرد: آزمون مربوط به استخدام در این نهاد، روز جمعـه دوم آبـان‌مـاه برگزار می شود.

طی سال های اخیر، برخی آزمون های استخدامی با مدیریت جهاد دانشگاهی برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =