اخبار کوتاه از گچساران و باشت

گچساران - ایرنا - شهردار باشت گفت: عملیات اجرایی ساخت سر در بزرگ بازار این شهر به نام شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز شد.

لطف الله موسوی افزود: این طرح که با پنج میلیارد ریال اعتبار اجرا می شود همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی بهره برداری می شود.

وی بیان کرد: ساخت سردر بزرگ بازار شهر باشت در قالب دروازه ورودی نقش مهمی در زیبایی این شهر دارد.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: منطقه امامزاده جعفر از توابع شهرستان گچساران با دمای ۴۰.۸ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان در شبانه روز گذشته بوده است.

ولی بهره مند افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون در خنک ترین زمان دمای هوای منطقه امامزاده جعفر ۱۷.۸درجه سانتگراد گزارش شده است.

وی بیان کرد: در شبانه روز گذشته شهر دوگنبدان نیز با دمای ۳۹.۶ درجه سانتیگراد روز گرمی را در فصل پاییز پشت سر گذاشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دمای هوای این ۲ ایستگاه در شبانه روز آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت.

فرمانده انتظامی گچساران از کشف  کالاهای قاچاق  به ارزش ۸۰۰ میلیون  ریال از چهار دستگاه خودرو در محور بهبهان به گچساران خبر داد.

سرهنگ سید محمد موسوی اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پاسگاه  انتظامی عبداللهی گچساران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در محور بهبهان به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به چهار دستگاه خودرو شامل یک دستگاه کامیون،یک دستگاه وانت نیسان، یک دستگاه وانت آریسان و یک دستگاه سواری پراید  مشکوک شده و آنان را متوقف کردند.

سرهنگ موسوی  تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو ها بیش از  ۸۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق شامل ۳۵۰ کیسه کود شیمیایی وتعدادیکهزار و ۵۰۰ عدد انواع نوشیدنی و...  بدون هرگونه مدارک گمرکی کشف و ضبط کردند.

 فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: در این زمینه چهار نفر قاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ انتقال یافت.                              
 وی با بیان اینکه قاچاق از تهدیدهای مهم تولید و اشتغال ملی است تصریح کرد:نیروی انتظامی قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =