رسیدگی به نیازمندان با امنیت ملی گره خورده است

تهران - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت:‌ رسیدگی به نیارمندان و جامعه هدف کمیته امداد با امنیت ملی گره خورده، از این رو نباید اجازه دهیم سفره یتیمان خالی بماند و به آنها سخت بگذرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید مرتضی بختیاری روز شنبه در مراسم گردهمایی بسیجیان کمیته امداد امام(ره) که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شهدای گرانقدر با اشاره به خاطره‌ای از عملیات نصر ۱ افزود: امروز وظیفه ما نشر اندیشه و مقاومت دفاع مقدس و فرهنگ شهادت است. 

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدارهایی که با ایشان داشتیم فرمودند، نهاد انقلابی کمیته امداد باید انقلابی بماند و باید الهی بماند، گفت: حضرت آقا در دیدار فرمودند زمانی که یاد محرومان می‌افتم خوابم نمی برد.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه امروز دشمن در جنگ سخت جرات نمی‌کند کاری کند، گفت: دشمن وارد جنگ نرم شده و باید خود را به سلاح جنگ نرم مجهز کنیم.

دفاع مقدس منشاء تغییر، تحول و خیر و برکت بود

رئیس هیئت امنای کمیته امداد امام(ره) نیز در این مراسم گفت: دفاع مقدس، آموزنده و منشا تغییر و تحول و خیر و برکت بود.

حجت الاسلام والمسلمین محسن کازرونی با بیان اینکه دفاع مقدس انسان ساز بود، افزود: در هشت سال دفاع مقدس چنان جنبه‌هایی وجود دارد که می‌توان به عنوان نقطه‌های قوت به آن پرداخت.

 وی با بیان اینکه رزمندگان گنجینه‌های ایثار و گذشت هستند، اظهار داشت: امروز هر چه از دفاع مقدس سخن بگوییم نمی‌توان حق مطلب را ادا کنیم. 

کازرونی گفت: در هشت سال دفاع مقدس چنان جنبه‌هایی وجود دارد که می‌توان به عنوان نقطه‌های قوت به آن پرداخت.

وی تصریح کرد: رزمندگان در ابتدای جنگ چنان مجاهدت و مقاومت کردند که صدامی که ادا می‌کرد ۶ روزه ایران را فتح خواهد کرد مجبور شد قطعنامه سازمان ملل متحد را برای آتش‌بس بپذیرد. 

رئیس هیئت امنای کمیته امداد با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: امروز مجاهدت در کار کردن برای مردم است؛ امروز کمیته امداد دوشادوش دیگر ارگان‌ها در میدان است و به مردم خدمت رسانی می‌کند. 

وی با بیان اینکه اگر امروز اسلحه نداریم و خاکریز فیزیکی نداریم اما خاکریز فکری داریم، خاکریز فقر داریم، گفت: کمک‌های مومنانه و همدلی امروز مجاهدت است. 

رئیس هیئت امنای کمیته امداد تاکید کرد: امروز رسانه‌های بیگانه با شیطنت تبلیغات وسیعی علیه کشور شروع کرده اند و گروه‌های فرهنگی و رادیو و تلویزیون باید تلاش خود را صد برابر کند؛ امروز باید با همدلی و وحدت این فاصله طبقاتی را از بین ببریم‌. 

در پایان این مراسم از یادمان ۱۰۰ شهید کمیته امداد در دوران دفاع مقدس رونمایی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =