مهدوی: «بغداد» مهار شود، شکست السد دور از دسترس نیست

تهران- ایرنا- پیشکسوت پرسپولیس، گفت: چنانچه «بغداد بونجاح» مهاجم الجزایری السد کنترل شود، برتری پرسپولیس مقابل نماینده قطر دور از دسترس نیست.

محمدرضا مهدوی در گفت و گو با ایرنا، درباره پیروزی پرسپولیس مقابل الشارجه امارات در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و صعود سرخپوشان به مرحله حذفی اظهار داشت: نمایش پرسپولیس مقابل الشارجه بسیار خوب بود. فکر می‌کنم این بهترین بازی پرسپولیس در چند ماه گذشته بود. بازیکنان جدید به خوبی با تیم هماهنگ بودند و کادرفنی هم تاکتیک های مناسبی را انتخاب کرد.

وی ادامه داد: بازی با الشارجه نشان داد که قدرت فوتبال ایران چقدر نسبت به تیم‌های اماراتی بیشتر است. واقعا اگر ما هم می‌توانستیم مثل آنها بازیکنان خارجی درجه یک بگیریم این گونه تیم‌ها هیچ شانسی مقابل نمایندگان ایران نداشتند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص رویارویی این تیم با السد قطر در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا گفت: السد تیم خوبی است. بارها با آنها بازی کردیم و آنها را با وجود ژاوی در زمین شکست دادیم. هرچند باید به این تیم احترام گذاشت چون نیروی انسانی خوبی دارد.

مهدوی خاطرنشان کرد: در تیم السد چند بازیکن بسیار تاثیرگذار هستند. سانتی کازورلا، اکرم عفیف و بغداد بونجاح بازیکنان مهم السد هستند که باید آنها را کنترل کرد. البته به نظرم اگر بغداد به درستی کنترل شود شکست السد دور از دسترس نیست.

وی با اشاره به تقابل احتمالی پرسپولیس و استقلال در مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم هم استقلال به پیروزی برسد و هم پرسپولیس تا شاهد یک دربی آسیایی جذاب باشیم، واقعا دوست دارم که این اتفاق رخ بدهد و این بازی برگزار شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =