نمادهای میدان صنعت پایتخت به رنگ پرچم جمهوری اسلامی درآمد

تهران- ایرنا- معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه  ۲ تهران گفت: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، همزمان با فضاسازی محیط شهری نمادهای میدان صنعت به رنگ پرچم جمهوری اسلامی تغییر کرد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی شهرداری منطقه۲، «علی اکبر کریمی پور» با تاکید بر لزوم تداعی بیش از پیش آرمان‌های دفاع مقدس و شهدای جنگ، یادآور شد:  برهمین اساس همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس،   مدیریت شهری منطقه۲ با فضاسازی‌های گسترده واکران تصاویری از حماسه های دفاع مقدس، این رویداد مهم تاریخی را گرامی داشت.

وی، اکران تصاویر شهدا در  خیابان لبخند را یکی از این اقدامات فرهنگی برشمرد و گفت: خیابان لبخند به عنوان یکی از معابر جذاب و پر مخاطب منطقه، با هدف گرامیداشت هفته دفاع مقدس و پاسداشت جایگاه رزمندگان و شهدای جنگ هشت ساله، به تصاویر شهدا مزین شد.

معاون شهردار منطقه۲  با بیان اینکه همزمان با  هفته دفاع مقدس، المان های میدان صنعت به رنگ پرچم جمهوری اسلامی تغییر کرد، گفت:  اجرای طرح دیوارنگاره تصاویر شهدا در بدنه بزرگراه شیخ فضل الله نوری، مرمت و ساماندهی تندیس شهدا  نصب شده در منطقه و همچنین مرمت تابلوهای شهدا از دیگر اقدامات اجرایی در گرامیداشت هفته دفاع مقدس است.

منطقه ۲ شهرداری تهران در شمال شرقی میدان آزادی؛ از مرکزتاشمال تهران ادامه دارد. این منطقه از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح و از شرق به بزرگراه شهید چمران محصور است. منطقهٔ ۲ شامل محله‌های پونک، آریاشهر، شهرآرا، ستارخان و فرحزاد است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =