تاکید همتی بر ایجاد شفافیت مالی با هدف ارتقای اعتماد عمومی به هلال‌احمر

تهران - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر ضمن بازدید از شرکت سرمایه‌گذاری هلال ایران، بر ایجاد شفافیت مالی با هدف ارتقای اعتماد عمومی به هلال‌احمر تاکید کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، کریم همتی در این بازدید با تاکید بر لزوم بازدیدهای سرزده و بدون تشریفات از زیرمجموعه های هلال احمر به منظور نظارت کافی و انجام سریع تر امور گفت: یکی از مشکلاتی که در دوره های قبل در سیستم هلال احمر وجود داشت خروج برخی افراد از ریل حرکت و مسیر صحیح بود که با تزریق نیروهای جدید این مشکلات در حال حاضر تا حدودی برطرف شده اما رفع کامل معضلات گذشته کمی زمانبر خواهد بود.

وی با تاکید بر ضرورت ارتقای اعتماد عمومی جامعه نسبت به فعالیت های هلال احمر با انجام پروژه های مفید و موثر، افزود: اصلاح آیین نامه ها و اساسنامه شرکت سرمایه گذاری هلال در صورت لزوم، حضور برخی اعضای شورای عالی در جلسات شرکت به عنوان اعضای هیات مدیره، برگزاری جلسات همفکری لازم در ساختمان صلح هلال احمر و با حضور مسئولان جمعیت از جمله دبیرکل از اصول اساسی ادامه کار شرکت سرمایه گذاری هلال است. هر مقدار که فعالیت های مالی شرکت، شفاف و صریح، در چارچوب قانون و با نظارت حداکثری باشد، اعتبار و اعتماد بالاتری نسبت به این شرکت در جامعه شکل می گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر همچنین در ادامه خواستار اختصاص بخشی از سود انجام فعالیت های اقتصادی شرکت سرمایه گذاری هلال به استان ها و همچنین، توجه ویژه به اتمام پروژه های نیمه تمام که با اعتبار کمتری قابل انجام است و با استفاده از ظرفیت استانداری‌ها و نظایر آن شد و تاکید کرد: هر کمک و حمایتی که لازم باشد، جمعیت هلال احمر از شرکت سرمایه گذاری هلال برای پیشبرد امور خواهد داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =