طلایی: لیگ اطلاعات جدیدی را در اختیار کادر فنی کشتی قرار می‌دهد

تهران - ایرنا - سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان گفت: برگزاری مسابقات بعد از گذشت ۷ ماه به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط جدیدی است که می‌تواند اطلاعات جدیدی از وضعیت و شرایط کشتی‌گیران در اختیار کادر فنی قرار دهد.

«محمد طلایی» امروز (یکشنبه) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص برنامه‌های تیم کشتی آزاد نوجوانان افزود: برنامه اتحادیه جهانی در این خصوص هنوز مشخص نیست و همه مسابقات لغو شده است و در صورتی که اتحادیه جهانی کشتی تکلیف مسابقات را مشخص کند، طبق برنامه عمل خواهیم کرد.

وی در خصوص آغاز لیگ برتر کشتی آزاد نیز خاطر نشان کرد: آغاز لیگ یک انگیزه می‌تواند برای همه کشتی‌گیران باشد و اینکه می‌توانند دوباره به اردوها بازگردند و عملکردشان از دید کادر فنی پنهان نخواهند ماند.

دارنده مدال طلای پیکارهای قهرمانی جهان یادآور شد: آغاز مسابقات کشتی بعد از حدود ۷ ماه یک تجربه جدید است.  اینکه کشتی‌گیران تنها با انجام تمرینات بدنسازی صرف می‌توانند خودشان را از لحاظ فنی نیز آماده نگاه دارند یا خیر؟ و آیا می‌تواند تکنیک‌ها و تاکتیک‌های کشتی را بعد از دوری ۷ ماه همانند سابق اجرا کنند. این موضوع می‌تواند یک معیار برای کادر فنی و مربیان باشد که تشخیص دهند کشتی‌گیری که از نظر فنی تمرینی نداشته و فقط تمرینات بدنسازی داشته، آیا از لحاظ فنی توانسته خودش را حفظ کند.

مربی تیم کشتی آزاد استقلال در لیگ برتر یادآور شد: بعد از گذشت ۷ ماه، همه کشتی‌گیران برای حضور در مسابقات کشتی لحظه شماری می‌کردند و لیگ می‌تواند نقطه شروع خوبی برای همه باشد. البته این شرایط برای همه کشورهای جهان وجود داشته و حتی آمریکا هنوز مشخص آغاز فعالیت باشگاه‌ها را هم نداده و کشتی‌گیران این کشور انفرادی تمرین می‌کنند.

وی یادآور شد: تیم استقلال نیز تیم خوب و یکدلی است و امیدوارم که در لیگ برتر بتوانند مبارزه‌های خوبی را به نمایش بگذارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =