۵ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۸
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 84054405
۰ نفر

برچسب‌ها

سیلوهای غیردولتی زنجان رتبه‌بندی می‌شوند

زنجان – ایرنا - مدیر فنی و سرپرست کمیته خرید گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۴ زنجان گفت: این شرکت در حال رتبه بندی ۱۴سیلوی ذخیره گندم غیردولتی در سطح استان است.

ستار رحمنی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: استان زنجان ۱۵ سیلوی غیردولتی دارد که از این تعداد ۱۴ سیلوی ذخیره گندم در حال رتبه بندی است که یکی از این سیلوها مربوط به خرید توافقی شرکت مینوی خرمدره است.
وی تاکید کرد: رتبه بندی سیلوهای غیردولتی در راستای اجرای بخشنامه ارسالی از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران در سیلوهای بخش خصوصی استان در دست اجرا است.
مدیر فنی و سرپرست کمیته خرید گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۴ زنجان گفت: این اداره کل اقدام به تشکیل گروه درجه بندی و انجام بازدیدهای مربوطه کرده و تا ۲ هفته آینده نتایج درجه بندی به شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام خواهد شد.
به گفته رحمنی، این اقدام به منظور تشویق و ایجاد انگیزه و رقابت به لحاظ کیفیت نگهداری گندم در مراکز ذخیره سازی بلند مدت انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: ارتقا و تجهیز سیلوهای بخش خصوصی نیز از دیگر اهداف اجرای طرح رتبه بندی سیلوهای غیردولتی در سطح استان زنجان است.
مدیر فنی و سرپرست کمیته خرید گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۴ زنجان گفت: رتبه بندی سیلوها در پرداخت دستمزد ذخیره سازی تاثیر مستقیمی خواهد داشت و بین رتبه یک تا ۲ حدود ۲۰ درصد این مهم موثر است.
به گفته رحمنی، هم اکنون ظرفیت سیلوهای غیردولتی استان زنجان ۴۸۰ هزار تن برای ذخیره سازی گندم است.
وی افزود: سیلوی غدیر و ولایت نیز از مراکز دولتی خرید و نگهداری گندم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =