رییس مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی وزارت بهداشت منصوب شد

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، روح‌الله محمد علی‌نژاد عمران را به عنوان رییس مرکز قرآن و عترت (ع) این معاونت منصوب کرد.

به گزارش روز شنبه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سیما سادات لاری در متن انتصاب علی نژاد عمران رییس جدید مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی این وزارتخانه عنوان کرد: شایسته است با استفاده از ظرفیت‌های نخبگان جامعه قرآنی کشور نسبت به انجام مأموریت‌ها اهتمام ورزید.

لاری این ماموریت ها را چنین برشمرد: توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی در میان دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، گسترش فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، تبلیغی و ترویجی در راستای تحقق فرهنگ قرآنی، ساماندهی مطالعات کاربردی با هدف پشتیبانی محتوایی از برنامه‌های قرآنی، ایجاد بستر لازم، خلاقیت و نوآوری جهت مشارکت فعال و حداکثری دانشجویان در برنامه‌های قرآن و عترت(ع)، حمایت مالی و معنوی از کانون‌های قرآن و عترت(ع) دانشجویان.

وی افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در جهت گسترش و تعمیق فرهنگ و معارف قرآن و عترت(ع) در میان دانشگاهیان عزیز موفق باشید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =