استقلال برای حضور قدرتمند در لیگ کشتی استارت زد

تهران _ ایرنا _ تیم کشتی آزاد استقلال که نخستین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می‌کند، تمرینات گروهی خود را برای حضور قدرتمند در لیگ آغاز کرد.

به گزارش ایرنا، تیم کشتی آزاد استقلال تهران در راه آماده‌سازی هر چه بیشتر برای حضور پر قدرت در لیگ برتر کشتی آزاد امروز شنبه یک جلسه تمرینی پرفشار در سالن جهانبخت توفیق تهران برگزار کرد.

استقلالی‌ها تمرینات خود را از هفته گذشته به صورت گروه در سالن جهانبخت توفیق آغاز کردند و براساس پروتکل‌های تدوینی از محل سالن تا روز مسابقه خارج نمی‌شوند. در این تمرین تمامی کشتی گیران این تیم زیر نظر رضا یزدانی سرمربی استقلال و دیگر اعضای کادر فنی پس از گرم کردن، در زمان‌های مختلف به مبارزه پرداختند.

یونس امامی آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم استقلال و دارنده مدال برنز جهان در جریان تمرین از ناحیه سر دچار مصدومیت جزئی شد اما به تمرین خود بدون مشکل ادامه داد.

رضا یزدانی در این تمرین بارها به حرکات رو به جلوی کشتی گیران در مبارزه و جنگندگی و مدیریت کشتی تا پایان مبارزه تاکید داشت.

محمود اسماعیل پور نیز بصورت ویژه بر عملکرد عباس فروتن و اسماعیل نجاتیان نظارت داشت و محمد طلایی نیز مبارزه یونس امامی را زیر نظر گرفت.

هادی حبیبی و بهروز یاری نیز بر عملکرد دیگر کشتی گیران استقلال نظارت داشتند.

همچنین ۳ تیم دیگر نیز با هماهنگی انجام شده در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران تمرینات خود را برای لیگ برگزار می‌کنند.

اسامی کشتی گیران استقلال تهران در لیگ برتر کشتی آزاد به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا، سید رضا عزیزی، عرفان جعفریان
۶۱ کیلوگرم: محمد رمضانپور
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، مرتضی قیاسی
۷۰ کیلوگرم: محمد سرگو، امید خدمتی
۷۴ کیلوگرم: یونس امامی، جمال عبادی
۷۹ کیلوگرم: حمید زرین پیکر
۸۶ کیلوگرم: سجاد غلامی، علی موجرلو
۹۲ کیلوگرم: سینا غلامی
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، علیرضا رکابی
۱۲۵ کیلوگرم: عباس فروتن

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =